Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Amikor közétek állnak...

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2008 10:11 pm

nektek volt már olyan, hogy jó barátok vagytok, és akkor jön egy emberke, és közétek áll?
nekem igen sajna T-T
de szerencsére megoldódott a dolog Very Happy megoldás: verés XDXDXDXDXD

ti mit javasoltok?
veletek volt már ilyen?


A hozzászólást daflo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 03, 2008 2:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2008 3:39 pm

Kedves dafló!XD inkább a barátnőddel kéne ezt rendesen megbeszélned, hogy ő aztán le tudja majd koppintani! És velem előfordult az hogy szülinapi bulim volt, eléggé kaki lett mert, uncsi tesom ellopta az eggyik legjobb barátnőmet és ő Veszprémben lakik, eléggé kicsi voltam de ez még mindig bennem van!XD (az uncsi tesom Lazannya) De azért megbocsátottam neki! :star: yeye
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 9:18 pm

én nekem alsóban volt ilyen, akkor még a viki volt a legjobb bnöm aztán valahogy össze haverkodott az adrikával akit én rühellek mindeg is rüheltem. és akkor had barátkozzanak van nekem elég haverom egyel több vagy kevesebb kit érdekel egymásra találtak, kis rózsaszin libák.
hehe de még mindig nem érti egyik sem hogy én miért vok ilyen különc, hát csak azért mert én nem játszom meg az agyam mindenki elött nem ugy mint ők.......
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimeKedd Ápr. 29, 2008 8:20 pm

nah emberek, "szépen" beszéltem a csajjal xD megmondtam neki, h ha mégeccer ezt csinálja felpofozom, de nagyon.... erre kissé beszart Razz
de én jóh kislány vagyok angel XD
aztán ma egész nap jóhl viselkedett, mer tudja h kül télleg felpofozom Razz
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 9:03 pm

verés 4ever
veréssel nevelem én is az osztályomat, azóta mindenki utálja parist :evil:
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 9:32 pm

xD hehe

én is veréssel nevelek^^ meg karmolással^^ nah az nagyon hatásos ^^ nekem állítólag macska karmom van XD
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Sato
tag
tag
Sato


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 8:34 pm

Áhh, alsóba volt 2 legjobb barátnőm: Eszti és Juci
Szóval...ők ketten utálták egymást....És sosem tudtam eldönteni, hogy kivel legyek éppen, így ők ráncigáltak mindig Neutral Összebarátkozni nem akartak, innentől tudtam, hogy reménytelen az egész...Igazából én voltam a középpont, akit nem hagytak békén...Mindig egymást szídták... Neutral
De sajna ezmár a múlt, Ezstivel 2 évig jártam egy osztályba, a Jucival is...mind a ketten elmentek...El tudjátok képzelni milyen rossz volt, hogy évekig 2 legjobb barátnőmmel voltam minden áldott nap a suliba, nem tudtunk elszakadni egymástól, és év végén az egyik közli, hogy elköltöznek és átmegy egy másik suliba, a másik barátnőd meg az erdei táborba mondja, hogy szintén elmegy? :cry: Szinte alig barátkoztam mással az osztályban, persze jóban voltam mindenkivel, de szinte sosem beszélgettem senkivel...+ még a Jucival, aki erdei suliban mondta meg a dolgot, utolsó nap össze is vesztünk...Tőle haragban váltam el, míg az Esztit "sirattam"...És az is nagyon szarul ért, mikor 2 évvel ezelőtt megtaláltam az Esztit, felvettem msnre, és mint kiderült Nagyon megváltoott az évek alatt...szinte emos lett, de inkább egy k*rvának lehet mondani...a Jucival néha-néha találkozom, beszélek vele msnen, de sokkal másabb mint régen...Mintha meg sem történt volna :cry:
Vissza az elejére Go down
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2008 4:16 pm

Hát, igazából én most békültem ki legjobb barátnőmmel (fél év harag) de rájöttem hogy minden barátságba kell harag mert minde így lesz teljes és jó! yeye lol!
Vissza az elejére Go down
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 7:19 pm

jhaj XD AZT a témát biztonsági okokból töröltem Razz XXXD de most félek h a D88 miatt elveszítem az összes barátomat ...ez hétfőn derül ki XXXXD nah m1 megleszek nélkülük de.... Shocked
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
Ajánlott tartalom





Amikor közétek állnak... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amikor közétek állnak...   Amikor közétek állnak... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Amikor közétek állnak...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Barátság-
Ugrás: