Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Fogadjuk el a büntetést vagy ne?!

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Empty
TémanyitásTárgy: Fogadjuk el a büntetést vagy ne?!   Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2008 10:01 pm

Fogadjuk el szüleink válaszát vagy ne, ez itt a nagy kérdés! Vannak olyan esetek amikor a szülőknek van igaza, de ez nem mindig így van! Ha mondjuk nem te voltál és nem hiszik el, akkor ne maradj csöndbe! Szólj és bizonyícs! Mutasd meg hogy nem te vagy mindig a bűnbakk! Ha viszont oltári a baj akkor szólj nekünk, adunk tanácsokat!
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadjuk el a büntetést vagy ne?!   Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 9:00 pm

nekem 8 mit mondanak ugy is az ellenkezőjét csinálom mindennek Twisted Evil
régen fogadtam szót 8 évesen az is annyiból ált apám azt mondta 1 hét szobafogság másnap meg megkérdeztem elmehetek és simán elengedett lol!
Vissza az elejére Go down
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadjuk el a büntetést vagy ne?!   Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 10:24 pm

anyám megbüntet de apám meg mintha nem történt volna semmi mindent rámhagy XD yol teszi ^.^ okos apu :heart:
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadjuk el a büntetést vagy ne?!   Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2008 8:53 pm

akkor inkább apák napja mint anyák napja
Vissza az elejére Go down
Sato
tag
tag
Sato


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.

Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadjuk el a büntetést vagy ne?!   Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 8:12 pm

Végülis igaz, hogy csak meg akarnak minket védeni meg haosnlók....de néha már totál hülyének néznek...Szóval attól függ, hogy mi az okuk a übntetésnek, ha nem tetszik akkor jöhet a veszekedés... :/ De már tudják, hogy én hogy reagálok bizonyos alkalmakkor, szóval nem igen szoktak megbüntetni, elengednek ált mindenhova, akkor érek haza mikor akarok....csak egy dolgot szabtak meg, hogy mondjam meg mikor/hol/hova...Ami sztem logikus is, mert mégis csak a szüleim, joguk van tudni hol voltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadjuk el a büntetést vagy ne?!   Fogadjuk el a büntetést vagy ne?! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogadjuk el a büntetést vagy ne?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Pszichiátria/amikor problémád van-
Ugrás: