Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Utasítottál már el valakit?

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Sato
tag
tag
Sato


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.

Utasítottál már el valakit? Empty
TémanyitásTárgy: Utasítottál már el valakit?   Utasítottál már el valakit? Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 8:47 pm

Szóóóval...Volt már olyan, hogy visszautasítottál egy srácot, aki téged szeretett, de te nem viszonoztad? Neutral
Áhh velem volt ilyen...néhány hónapja...>< Tök rendes volt a srác meg minden, de nem ő volt az igazi...és bár néha napján ha beszélünk, mondja hogy nem az én hibám, meg hogy semmi gáz, meg haosnlók, tökre szarul érzem magam még most is Sad
Vissza az elejére Go down
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Utasítottál már el valakit? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utasítottál már el valakit?   Utasítottál már el valakit? Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 9:41 pm

Megértelek Sato, velem olyan volt még nagyon-nagyon régen, hogy volt egy fiu akivel tök jól elvoltam, teccettünk egymásnak és minden Happy, történt egyszer egybalesetem ami az ő bandája miatt történt, nagyon haraguttam rá! Pedig nem is az ő hibája vlt, és dühosen, szememben haraggal, olyan keményen vissza utasítottam hogy azóta nem is szóltunk egymásoz Sad Pedig nem az ő hibája volt! De ez van, most ő a Markazi suliba jár én meg Gyöngyösre táncosba, és mikor találkozok a Markazi barátnőimmel mindig mesélik hogy még szeret, de nem merünk egymáshoz szólni mikor találkozunk egyszer-egyszer! Borzaztó érzés most, de van pasim és ő megnyugtat!Razz
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Utasítottál már el valakit? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utasítottál már el valakit?   Utasítottál már el valakit? Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 4:57 pm

hajjaj nekem osztály társam volt 5ikbe oda értam, 6ba már sulit váltott de még a bandus a mai napig is emliti hogy a patrik tökre belém volt zugva, én meg másba
meg a zsilipes gyerek aki osztotta az észt hogy jajj deee sexy vok türcsiben, meg hogy legyek a bnöje.... Rolling Eyes a válasz természetesen nem volt, de utána még követett egy darabig bicajjal Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Utasítottál már el valakit? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utasítottál már el valakit?   Utasítottál már el valakit? Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 5:23 pm

óvodában XD emléxem, 4en voltak belém "szerelmesek", akiből egyet én is "szerettem" XD nagyon komoly vót xD
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Utasítottál már el valakit? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utasítottál már el valakit?   Utasítottál már el valakit? Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2008 7:21 pm

áhw oviban megpuszilt egy szőke gyerek peff....és 4.ig áll. szerelmes volt belém XXXXD yho van XXXXXD
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
Ajánlott tartalom





Utasítottál már el valakit? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utasítottál már el valakit?   Utasítottál már el valakit? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utasítottál már el valakit?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Szerelem-
Ugrás: