Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Rémes, rossz, vagy hülye álmok

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Rémes, rossz, vagy hülye álmok Empty
TémanyitásTárgy: Rémes, rossz, vagy hülye álmok   Rémes, rossz, vagy hülye álmok Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2008 10:52 pm

nah szal ki milyen baromságot álmodott? Very Happy
Egyáltalán ki álmodott nagy marhaságot?????? Very Happy
ÉÉÉÉN xD

nah szal ma történt h XD
szóval... úgy kezdődött h álltam vmi hülye ház elött, ahova bementem... nah eddig oké... xD ... aztán azon kaptam magam h ott van Benji, Billy, Joel meg egy csomó ismeretlen embőcke XD erre elkezdek túrkálni a táskámba, h találjak egy cetlit XD aztán végre találtam vmi kis füzetet, és elkezdtem dumálni angolul ilyen tök bénán, h írják alá XD aztán már mentem vóna el, amikor eszembe jutott, h hozok egy aláírt cetlit nektek is xD és akkor elkezdtem mondani, h még írják alá 2x XD és nem értették XD aztán végül vhogy elmagyaráztam h Rhoda meg Kenyér nagy-nagy-nagy-nagy rajongójuk, és h írják alá XD de ez hosszú idő volt xD aztán felébresztettek xD

ekkora baromságot oO XD CF
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Rémes, rossz, vagy hülye álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémes, rossz, vagy hülye álmok   Rémes, rossz, vagy hülye álmok Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2008 11:29 pm

lol! szép lehetett ahogy álsz Joel elött és magyarázol neki hogy irja alá a cetlit


én a mult héten valamikor álmodtam azt hogy a Kincsem parkba vagy mit tom én mien nagy loversenyes pályán voltam, tök egyedül és és egy szürke kancán lovagoltam és egyszer csak elhuzott melettem egy másik ló én meg áltam megnézni hol a másik pacc és nem volt sehol ujra kezdtem a kört és ujra elhuzott melettem, a végén leszáltam a paccról az is eltünt nah mondom kiülök a lelátora
és fel ébredtem azóta ez a baromság van az eszembe
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Rémes, rossz, vagy hülye álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémes, rossz, vagy hülye álmok   Rémes, rossz, vagy hülye álmok Icon_minitimeHétf. Júl. 21, 2008 1:39 pm

nagyon komoly volt xD ott magyaráztam neki XD

hehh... fura álom Very Happy

én meg aztat álmodtam h az unokahugom megtanult járni XDDDDDDDDDDD
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Rémes, rossz, vagy hülye álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémes, rossz, vagy hülye álmok   Rémes, rossz, vagy hülye álmok Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2008 12:56 pm

Én meg olyat álmodtam hogy sétálok egy temetőben, és hírtelen észre vettem hogy a barátaim, az ismerőseim, a családom ott ál egy sír előtt és sírnak! Próbáltam kérdezni tőlük hogy mi van de ők csak sírtak és észre se vettek, aztán odamentem a sírkőhöz és elolvastamn kinek a neve ál rajta, és az enyém ált! Sad
Vissza az elejére Go down
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Rémes, rossz, vagy hülye álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémes, rossz, vagy hülye álmok   Rémes, rossz, vagy hülye álmok Icon_minitimePént. Aug. 01, 2008 12:27 pm

én marha régen álmodtam h egy üvegkoporsóban egy hosszú vörös hajú csaj [kékes volt a bőre] meztelenül [nem láttam csak az arcát] feküdt [ugye halott volt XD] és rengeteg sárga tulipán volt a temetőben ahol egyébként csak az üvegkoporsó volt jah meg egy zongora.és a csaj ikertesója akinem meg qva fehér volt a bőre tulipánt szedett és am. feketében volt . erre tökre emléxem az arcaiknak minden vonására meg a ruhájukra. mielőtt felébredtem a csajsze [aki élt] rámnézett.
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
Ajánlott tartalom





Rémes, rossz, vagy hülye álmok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémes, rossz, vagy hülye álmok   Rémes, rossz, vagy hülye álmok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rémes, rossz, vagy hülye álmok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Beszélgetősdi-
Ugrás: