Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Empty
TémanyitásTárgy: Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok)   Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Icon_minitimeSzomb. Aug. 30, 2008 10:23 pm

Ő, még nincs kész, sőt! most keztem el de hamarosan itt lesz;) lécci olvassátok el mert nekem nagyon fontos a ti véleményetek!Very Happy
Vissza az elejére Go down
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok)   Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2008 3:50 pm

Másvilág




Más most a világ, mint akkor volt, akkor régen minden szép volt és egyszerre csúnya, minden boldoggá tett és elszomorított, szinte minden megnevettetett, és egyszerre haragot élesztett bennem. De ezért volt szép minden, csodálatos volt, mert más világ volt. Bevallom, nagyon hiányzik, mert hiába hogy nem volt tökéletes, meg voltak benne azok a dolgok, amik azzá tették. A titkok, a csodák, a varázslatok, a boszorkányság, minden, ami csak kellett. Mikor még én is csak egy 11 éves kölyök voltam, megtanultam valamit, a csodákban hinni kell, mert ha hiszünk, mindig lesz valami varázslat az életünkben. A nevem Hanna, és elmesélek egy történetet. Ahogy mondtam már, 11 éves lehettem, mikor az egyik legjobb barátnőmhöz, Alizhoz mentem látogatóba. Azt terveztük, hogy egész nap a tóparton leszünk, mivel ott mindig ment az élet! Egymás után fogták ki a horgászok a halakat, az egész város gyerek serege lement oda, hogy találkozzon a többiekkel, felderíthessék a titkos utakat, amik a legenda szerint egy nagyon különös helyre vezetnek el, és ha hallod a neved, már jó úton vagy! (Legalább is így szólt a horgászoktól) Természetesen senki se hitte el, még is kutatták, keresték a kincset, de persze semmi. Hát ilyen volt az a híres nevezetes tópart! Útközben át kellett vágnunk egy utcán, utána pedig egy mezőn. Ebben csak az volt a legrosszabb, hogy az utcában volt egy fiú banda, velünk egy idősek lehettek. Mindig oda jöttek hozzánk, megfogtak és elvittek egy faházba! Mi persze ellenkeztünk de mindhiába. Volt ott egy srác, akinek tetszettem, és nem mondom, nekem is bejött. De kinek nem jön be a fekete tüsis haj? Gyönyörű sötét szemek? Vagány stílus, sportos test? Egyszóval, fantasztikus volt! Mikor meg voltunk kötözve nézett és mosolygott, olyan aranyos volt! Hiába hogy rabok voltunk, akkor is jó volt! De most más volt, ott álltak előttünk és hozzánk se értek, csak néztek, ijedten rémülten, mintha szellemet láttak volna. Aliz rögtön kihasználta az alkalmat hogy beszóljon nekik.
- Na mi van fiúk! Talán csak nem intézett valaki el titeket? Mondta eléggé büszkén.
- Semmi közöd hozzá! De ha annyira tudni akarod, akkor hallottunk egy szellemet! Mondta az egyik, kissé alacsony szőke gyerek.
- Ez butaság! Kiáltotta mérgesen Aliz.
- Aliz, tudod te is, hogy nem az, hiszen ha már láttad, hogy én mire vagyok képes akkor
- Csönd legyen Hanna!
- De Aliz!
- Semmi de!
- Fogjátok már be! Ezt nem bírom ki! Kiabált az egyik barna hajú, srác.
- A nevem Máté. Így hívták az alacsony kis szőkét.
- Az enyém Áron. Mondta a kiabálós barna hajú fiú.
- Az enyém pedig Márk.
Nagyon megörültem akkor mikor meghallottam a nevét: Márk. De jó! Végre tudom a nevét!


2. fejezet

- Persze, hiszi a piszi!
- Az ő neve Aliz, és elnézést kérek, miért ilyen, csak utál benneteket! Az enyém pedig Han….És amikor mondani akartam a nevem megszólalt egy sírós kislányhang.
- Hanna! Hanna! Aliz, Máté, Áron! Márk! Mindannyian ledermedtünk, és rögtön elszaladunk.
- Mi ez? Csak viccelődtök?
- Nem, nem! Szerinted ez vicc? Egy kislány se lakik az utcában!
- Sőt, az egyik utcában se lakik kislány. Döbbentem rá hirtelen.
- Igaza van! Döbbent rá Aliz is.
- Csak egy kislány lakott itt, de ő eltűnt.
- Ez butaság Márk! Mindenki tudja, hogy elveszett. Pontosabban Megszökött.
- Az ugyanaz Matyi!
- Nem ugyanaz!
- Tök mindegy! Fejezte be a vitát Áron.
- Szerintem mennyünk vissza, és hallgassuk, meg mit akar.
- Igaza van Hannának, vagyis feltételezem így hívnak, mert a szellem vagy mi ezt ismételgette.
- Igen, úgy hívnak. Mondtam kicsit elpirulva. Jól esett hogy Márk mondta ezt.
- Ti megőrültetek rám ne is, számítsatok! Kiabál Máté.
- Félős nyúl! Nyújtotta ki a nyelvét Aliz.
- Nem vagyok az!
- De igen!
- De nem!
- De igen!
- ELÉG! (Áron kiáltása persze rögtön elcsendesített mindenkit.) Mindannyian visszamegyünk és meglátjuk mi lesz, ti pedig ne gyerekeskedjetek!
- Jó.
- Oké.
Vissza is mentünk, de se kislányhang, se kislány. Csak egy levél repdesett az égen. Aliz egy ideig nézte, aztán türelmetlenül elkapta, nem volt írva rá se ház cím se város,

Eddig ilyen
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok)   Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2008 8:39 pm

am a hibákat már leírtam régebben msnen, már csak annyi megjegyezni valóm van, amit nem kell komolyan venni, de wáááá XD Márk az egyik szereplő Razz és XD
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok)   Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Icon_minitimeKedd Nov. 04, 2008 7:29 pm

Nem az a Márk-.-"" Csak nem tuttam más nevet kitalálni:P és egy másik Márkra értettem, legjobb bm. régi pasijára gondoltam akkor:P
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok)   Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2008 8:10 pm

perszepersze Razz
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Ajánlott tartalom





Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok)   Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Másvilág (én írtam, kritikákat elfogadok)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Könyvek, saját könyveid-
Ugrás: