Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Hell_Girl//Zombee

Go down 
SzerzőÜzenet
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2008 3:13 pm

Sziasztok!!!

Ide fogok én írkálni remélem ti meg olvassátok x'D


Először is magamról:
N.é.v.:
ha kérhetem Zombee
K.o.r.:
15,de egyébként ha meglepő ha nem ez változó ^^
K.ü.l.s.ő:
nah háth ez hosszú 175cm,50-55kg között Sad,haj sztájl:jelenleg imós :S színe rózsaszínes-barnás Razz /de csak mer lila volt,szemszín: kék
T.u.l.:
magamról a legnehezebb írni Razz hirtelen haragú vagyok általában nem érdekel mások véleménye,csak a saját elképzeléseim érdekelnek,egyesek szerint önző vagyok háth döntse el mindenki ahogy érzi, itt a fórumon próbálok segítőkész lenni
L.O.V.E.:
Depresszió,Eths,GoodCharlotte,Nirvana,CoF,D88
H.a.t.e.::
TH,NTX,AFC és minden divatbanda,jah meg az imó
ALAp.e.l.v.e.k.:
kardért mindent,Depresszió mindenek felett,Good Charlotte majdnem mindenek felett
msn és minden egyéb: a profilomban,ha vki nagy méretű mailt szeretne küldeni:midnightblue999@gmail.com
B.E.S.T.:
×Depresszió-Annyi év után,Mindig mindent,Sokkold a rendszert
×Eths-Crucifére
×Good Charlotte-KYHOMG,IJWL
×Nirvana-rape me
×CoF-from the cradle to enslave
×D88-évszázados átok

~Best idézetek~
A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom.~
Inkább szenvedek, ahogy korábban szenvedtem, amikor elhagytak azok, akiket szerettem.~
Valakinek a hiánya akkor a legfájdalmasabb,amikor ott ül melletted és tudod hogy soha nem lehet a tiéd.~
Némelyek már születni is úgy születnek, hogy szájukban van a vér íze.~
Mikor megszülettél mindenki nevetett, csak te sírtál. Élj úgy, hogy ha meghalsz mindenki sirjon, csak te nevessél.~


OoCSÓKoO


A hozzászólást RhodaZombee összesen 14 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 19, 2008 11:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2008 3:45 pm

Szünet van Very Happy


Nah igen! bár eléggé késve de most nyílt a főtéma.Szval én gyűlölök a kollégiumban lakni és a szünetek tartják bennem az életet.Azt h miért utálok odajárni hagyjuk silent Nos ez a másfél hét arra adott volna lehetőséget h tanuljon az ember.ezért Zombee természetesen tegnap megcsinálta a matekháziját Very Happy ma meg szavakat fog tanulni de este msn ezerrel ^^; Nah mit is csináltam a szünetben? barátnőimmel sétáltam . Ilyenkor yo velük beszélgetni csak az a baj h minden második szavuk vmi palinak a neve. szval kb egyszerre 20 srácba szerelmesek oO' erről no.comment nah m1 voltunk a temetőben fényképezni /majd rakok képet/ aztán csütörtökön a másik bnőmnél vtam mit ne mondjak....viva chateltünk...felhasználó név:skihead_girls x'D háth mondanom sem kell mi volt. Am. egész szünetben sokat msn-eztem és pcf-eztem mert nekem ez a pihenés és nem a piálás meg minden ilyen.Kellemes csalódás azok az emberek akik megígérték h szünetben sokat msn-eznek velem tényleg feljöttek.Az ilyeneknek nagyon tok örülni! Nah háth az a nap kárbavész amelyiken nem nevetünk! nálam az a csetelős este nagyon überelt de ha gépnél vagyok am. is röhögök ezerrel. Nos hnap vasárnap és mehetek vissza a koleszba Sad ha erre gondolok már cseppet sincs yo kedvem......
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2008 6:48 pm

A szünet legrosszabb befejezése!


És h miért?Mert vasárnap van..jön a kolesz a teperés.a tanulás,azt hiszem nekem ettől rosszabb már nem lehetne..ohh te h tovább rontsuk még tanulnom kéne! De nekem msnezni muszáj ! tudom nem kéne mindennap írnom de ezt muszáj kiírnom magamból /kenyér ezt te NE olvasd/ UTÁLOM A KOLESZT! most meg mennem kell
Sad
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeHétf. Nov. 03, 2008 7:51 pm

Alohha!


Uhh háth hol is kezdjem....Először is a reggeli ébredés tök könnyen ment..pedig azt hittem még fél 8kor is aludni fogok.Nah már most elsőórán kiderült h a szünet alatt leépültünk aztán ez rá is nyomta a napomra a bélyegét egésznap sík hülye vtam Oo' nem meglepő.Du. semmi xtra nem történt hnap tesi és magyar matek amire tudnom kéne a francia szorzótáblát háth eddig még a 0nál tartok Wink aztán kurvára fáj a csont is a balesetem miatt...és már annyira várom a 18.-át ugyanis ultrahang /nincs apja és se nem fiú se nem lány/ mert utánna végre pc (L) csak győzzem kivárni :/ áhh úgy hallom yo a
pcf késő.....innen nem tok felmenni szval ááhh nem tok sz.játékozni Sad nah ennyi elég is vt belőlem mára hnap jövök


Millió CSÓK



xoxoZombee
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeHétf. Nov. 10, 2008 9:48 pm

Sziasztok

Hol is kezdjem most nem fogok szöveget formázgatni -.-
ugye a nevelőtanárom utál...ma tanuló előtt átmentem a rendszergazdához ...így késtem az első félóráról..kaptam egy nevelőtanárit anyámat már sírva hívtam fel kajak kibuktam haza akarok menni...Sad

további szép estét

xoxoZombee *akasztásához készül*
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 10:55 pm

cseszed miért nem nyitsz blogot?..részvét Very Happy

mai napom


szval háth ébredés...ami nem ment nagy sz.ar vt össze vtam törődve.mai órák tiszta katasztrófa..már komoly depressziós lecek...nagyon lehoz ahogy próbál nyalni a tanár elegem van...kéne egy pszichológus...... már nem is tom mi lex így welem....


xoxo:Zombee
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2008 12:40 pm

Sziasztok!


na szval...kis főcím:A jobbik rossz

Itthon anyám idegesít a koliban méri O.O ez normális???mert szerintem nem Sad Na mind1 sok minden történt pl Zombee szerelmes Very Happy....hogy kibe?? abba akibe eddig Very Happy Billybe <3 hát én imádom °-° de olyan leírhatatlanul nagyon (: de ez nem szerelem....csak m1 x'D jah igen átmentem kattant királynőbe röhögés forever ^^"
jelenleg hallgatott zeneszám:Depresszió-Sokkold a rendszert! Very Happy
OoCSOXIoO


xoxo:Zombee


A hozzászólást RhodaZombie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 21, 2008 9:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2008 4:02 pm

Sziasztok


Ezen a hétvégén olyan boldog vagyok hogy az csak na Very Happy áhh már csak egy yo befejezés kéne mert anyumnak akit SZERETEK be kell adnom a jövőheti pc-t és még beszélni fog a kolesz igazgatójával ^^" háth én már nem tom mi lesz ebből valószínű h ááá már rosszul is vagyok ha rágondolok mert lehet h tényleg megkéne tanulnom alkalmazkodni a tanulóhoz de nem tudok még ilyen apró zajban sem tanulni max. ha még zene lenne de nem,a nevelőtanár meg egy k*csög buzi ennyih nah sziasztok
OoCSÓKoO


xoxoZombee
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 9:29 pm

~Nem formázom a szöveget~

Szülői értekezlet

sziasztok nem írom le mi vt a héten és h mi nem mert ez már nem lényeg ma volt a szülői és valószínű hogy csupa rosszat mondtak rólam
×nem tesizek
×rossz vagyok franciából
×van 1 óra igazolatlanom

nos nekem a nyelvtanulás nehezebben megy mint másoknak bárhogy is erőlködöm sajnos rossz a memóriám Sad és ha méri nem enged ki tanulóról ez nem is javul bent a szilenciumon NEM tudok tanulni.azzt sem viselem el hogy a szüleim sokat várnak el tőlem.már most sírok mert hallom anyám hangját....soha nem fogja megérteni hogy ez nekem nem megy...imádom ezt a sulit de nekem nehéz az általános suli nagyon könnyű volt a hülye is lehetett kitűnő de nekem ez a sok változás.....bele kell szoknom nekem lassabban megy. miért? mert hiányzik az h az anyámnak panaszkodjak....de ez már 15 éve pedig csak 2 és fél hónapja vagyok kolis...Sad egyszerűen szülőket akarok akik nem megveszik a szeretetem..............és nem akarom h sokat várjanak el tőlem.....és szeretném ha nem csak én örülnék annak ha valaki örül hanem ha én örülök akkor a családom velem örül Sad sokat kérek??!

×mindig okkal volt felmentésem egyszerűen beteges vagyok -.- ennyih
×megteszek mindent de ennyire telik
×akkor is felvoltam mentve csak vmi szőke nem írta be -.-

ennyi a bűnöm tessék Oo

xoxoZombee
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2008 11:33 pm

×Bonsoir×


uhh mennyi minden történt yo rég írtam ide...na szóval csak a fontosabb a hét második fele vagy nem....hétfőn mégegyszer ráestem a kezemre így mehettem orvoshoz vagyis kórházba röntgen meg minden lufax oké zúzódás..faxa...továbbá egyes lett a grand testem Very Happy nah inkább ez Sad aztán csevelin /mi már csak így hívjuk szóval nem a szobatársam evelin/földhöz baszta a punk máj littlö pónim,amitől űgy kiakadtam h kiírtam a szobánk ajtajára a következőt Nádasdi Evelin-tanuld meg becsülni mások dolgát..neked tilos a belépés pff m1 ettől reggel annyira felháborodott..de baxa meg ki ő h basszogassa a cuccaim -.- egy hülye kis falusi paraszt..mind1 nah mivel a gólyáknál yok a kapcsolatai engem most utálnak a gólyák...pf kivétel ömm 6 ...7 volt de aztán neki elmondtam h Joel nem is létezik és én voltam így már nem is akarom h kedveljen hiszen bunkó voltam...egyébként cseviéket a koliban mindenki utálja és engem meg nem kell félteni......vagy megtépem vagy elmondom jázonnak h ez a kis csicska volt és az is alias Dina Very Happy ma meg felhívott vmi Krisztián h ő majd hívogatni fog..ez a szép ^^
OoCSÓKoO

xoxo:Zombee
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 11:38 pm

Háth sziasztok


Elég bunkó dolog de régen írtam....Botsi ^^" bánom bűneimet.Először is lássuk a heti jegyeimet 2-töri,3-matek,4-anyanyelv Very Happy haladok nem? megteszek érte..öö..majdnem mindent Very Happy nah lényeg hogy fontosabb csak szerdán történt mert mikulás volt (jah amúgy csevi lebukott mindenki megtudta a kis titkát xD ezért a kolis "mikulástól" jázon szívéhez kapott kulcsot xD)megengedték mindenkinek a több kimenőt és kiengedték szobatársam Ewkot Very Happy (fél éve kb nem mehet ki vagyis első hét óta) kimentünk 3an Ewko Ricsy én, és ...ittunk xD de keveset.....hál' istennek lol! de attól alaphangulat megvolt..am. semmi lényeges tanulok,meg kockulok amit tapasztalhattok kivétel mikor a laptopon sims-ezünk ewkoval Very Happy nah a lényeg történik a hvg-n majd bepötyögöm

OoCSOXIoO


xoxoZombee
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 1:34 am

Bonsoir


uhh már nem tom mi volt a azon a hvg-n csak azt tom mi van most..hogy mi? semmi -.-¤. Csak egy yo hír decemberben csak 4eseim vannak nahmármost amiből még jegyet kaphatok\kapok
×francia /remélem minimum 3\
×fr.matek/csak meg kell tanni keddre\
×töri/yo ember mellett ülök\
×föci/holnap magolok\
ugye milyen yo nekem??? Very Happy kurvára -.-¤ de nem baj kibirom hiszen lassan szünet ^^ ami azért yo nem?multkor jártam egy yo oldalon ahol baromi édes szmájlik voltak ha eszembe jut hol volt mindez felrakom ide \kis kockák voltak/ am unalom <\3

xoxoZombee
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 11:17 pm

×Bonsoir×


Nem írok minden nap,mert az annyira nem mókás..talán majd nyitok egy blogot mert nekem ezt yo leírni.A héten kicsit sokkolódtam ugyanis 2es lett..úgy h ha egy feladat még yo 4es oO de legalább tanárt cseréltünk Very Happy Renit kaptuk aki yo tanár Very Happy . Háth szobatársamtól karácsonyra egy.....GC-s posztert kaptam az vmi...áhh ettől szebb ajit se fogok kapni senkitől SZERETLEK EWKO<3 . aztán egész héten csak fr. dalokat énekeltünk jah igen immmádom az Eths nevű formációt..francia és metál <3 aztán mára sütit kellett csinálni.mi kolisok kókuszgolyót csintünk de a fiúk darabos kekszet vettek .betettük a kekszeket terító alá Zsófi ugrált rajta aztán klopfolóval vertük...de am elfogyott Very Happy xD nem mondtuk meg h csintük nah yeye


xoxoZombee
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 4:33 pm

Sziasztok ^^ Ha tovább szeretnétek olvasni Very Happy bár kicsit lájtosított verzióban
http://zombee-rho.blogspot.com/
ide már nem írom tovább Smile
sziasztok és szeretlek titeket <333
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
Ajánlott tartalom





Hell_Girl//Zombee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell_Girl//Zombee   Hell_Girl//Zombee Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hell_Girl//Zombee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» zombee rendel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Blogol.Tiamo.com-
Ugrás: