Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 10:38 pm

veletek volt már olyan, hogy teljesen kiborítottak titeket a szüleitek? ilyenkor mivel oldjátok meg a dolgokat?

engem ez érdekel, mert mostanság elég sokszor vagyok a padlón azért, mert felidegeltek a szüleim, és ilyenkor bejövök a pici szobámba, leülök a kicsike gépemhez, és beszélgetek a barátaimmal^^ ők mindig felvidítanak, akkor is, amikor ez reménytelennek tűnik először.

ti hogy vagytok ezzel?
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 6:48 pm

Én gyakran vagyok a szüleimtől a plafonon! ennek az az oka hogy gyakran visszaszólok: ha nem tetszik valami! ha jó kislányok és kisfiuk vagytok akkor ne tegyétek! Viszont ha menő, szülő ellenesek vagytok akkor igaz mértékkel, de tudassátok szüleitekkel hogy nem vagytok kis pisisek! Twisted Evil :bioh:
Vissza az elejére Go down
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 7:12 pm

az én esetem rohadt egyszerű Very Happy megmondtam nekik h nem igazán érdekel h léteznek ergó teljesen felesleges a szent beszéddel tömni a fejem Twisted Evil
de azért ne kövessétek a példám :evil:
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 7:42 pm

én meg mondtam nekik azt hogy ha nincs miről beszélniük akkor hagyjanak engem békén és ne beszéljenek nekem a tovább tanulásról mert ugy is én választok szal hagyjanak békén
meg a másik nem fogok haza rohangálni gyerekre vigyázni csak azért mert anyám bnöjének kell valami vagy éppen csak pletykálni van kedve :evil:
jah meg amit elkellett nekik magyaráznom az az volt hogy akkor és annak köszönök aki nekem vissza köszön vagyis reggelente 5 embernek köszönök a többiek meg le vannak tojva Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 10:26 pm

hát most néhány perce anyám ki akarta kapcsolni a gépet [ma tech. órán anyáknapi bizbaszokat csintünk papír szív stb..] fogtam anyám előtt széttéptem azt "boldog anyáknapját [hülye r*banc]" [az utóbbit csak gondoltam de úgy is tudja h ezt gondolom XD ] yeye
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2008 11:20 pm

nálam inkább apák napja
utálom ha anyám feladatot ad nekem, apám annyit ad cdket válogassam ki (akkor mindig rá bukanok valami jóra amit végül meghalgatunk) meg etessem meg a macskát, meg nyáron kocsit kiporszivozás azt ennyi
anám meg pakoljam rendbe a szobát :x
Vissza az elejére Go down
Sato
tag
tag
Sato


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 8:04 pm

Ált csak az apámmal szoktam veszekedni... :/ Anyámmal csak ha "muszáj"...De inkább próbálom elkerülni, utálok velük veszekedni....de főleg az anyámmal....még ma is néha, főleg ha veszekszünk, visszajön egy régi emlék, mikor évekkel ezelőtt miattam sírt....és csak akkor láttam sírni, életemben először, és csak egyszer. Meg ő tényleg nagyon rendes meg minden, de van mikor csak úgy rámjön a tombolhatnék, és ilyenkor képes vok vele is kiabálni...Apámmal meg képes vok bármikor vezsekedni, sosem értünk egyet semmiben...
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 8:05 pm

Sato írta:
Ált csak az apámmal szoktam veszekedni... :/ Anyámmal csak ha "muszáj"...De inkább próbálom elkerülni, utálok velük veszekedni....de főleg az anyámmal....még ma is néha, főleg ha veszekszünk, visszajön egy régi emlék, mikor évekkel ezelőtt miattam sírt....és csak akkor láttam sírni, életemben először, és csak egyszer. Meg ő tényleg nagyon rendes meg minden, de van mikor csak úgy rámjön a tombolhatnék, és ilyenkor képes vok vele is kiabálni...Apámmal meg képes vok bármikor vezsekedni, sosem értünk egyet semmiben...
ááááááááááá o.O teljesen pontosan szószerint ugyanez van velem o.O én is apámmal szoktam inkább veszekedni, és régi emlékem, hogy anyu egyszer miattam sírt o.O :affraid:
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Sato
tag
tag
Sato


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 8:09 pm

daflo írta:
Sato írta:
Ált csak az apámmal szoktam veszekedni... :/ Anyámmal csak ha "muszáj"...De inkább próbálom elkerülni, utálok velük veszekedni....de főleg az anyámmal....még ma is néha, főleg ha veszekszünk, visszajön egy régi emlék, mikor évekkel ezelőtt miattam sírt....és csak akkor láttam sírni, életemben először, és csak egyszer. Meg ő tényleg nagyon rendes meg minden, de van mikor csak úgy rámjön a tombolhatnék, és ilyenkor képes vok vele is kiabálni...Apámmal meg képes vok bármikor vezsekedni, sosem értünk egyet semmiben...
ááááááááááá o.O teljesen pontosan szószerint ugyanez van velem o.O én is apámmal szoktam inkább veszekedni, és régi emlékem, hogy anyu egyszer miattam sírt o.O :affraid:

jaj basszus annyira sz@r volt sírni látni.... :cry: És nem is emlékszem miért sírt, csak arra, hogy valami hülyeséget csináltam...Apám meg...őt rengetegszer láttam sírni, és nagyobb hülyeségeket csinált mint én...
Vissza az elejére Go down
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2008 3:06 pm

Nekem elváltak a szüleim de tisztán emlékszek arra a napra mikor az egész elkezdődött! Én kb 5 éves lehettem (tisztán emlékszem rá) hirtelen meghallottam ahogy apu és anyu veszekszik, kimentem halgatózni. Nagyon vitatkoztak, enya sírt! Hirtelen berohantam és átöleltem anyát, nagyon haraguttam apára mert azt hittem hogy az ő hibája az egész mikor nem értettem semmit. Később elkeztem nyomozni, a nyomozásom idelye alatt anyának lett férje és elköltöztünk Veszprémbe, van 2 félöcsém is.Apumnak sok barátnője volt, most is van, annak van egy fia aki nagyobb nálam, itt is el vagyunk.Egyszer apum elárulta hogy anyu mért ment el londomba, mert aután a nap után mkior anyum sírt pár hét és elment Londomba,engem meg itt hagyott apával, akkor nem volt barátnője. Azt hittem hogy a munka miatt ment el de apa elárulta hogy egy hapsi miatt! (nem a mostani miatt) Nagyon mérges vagyok a malyi napig anyára hogy egy hapsi miatt itthagyott! (de pár hónap múlva visszajött és elvitt magával egy kislakásba, apához még mindig járok hétvégén, és mostanában inkább azt kívánnám hogy anya bár maradt volna Londomban, mert még mindig össze- vissza hazudozik nekem! El akarok költözni, minél hamarabb.
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2008 3:19 pm

hát hasonló a szitu volt/van nálunk is
anyám miatt váltak el az ösök, mert titkolozott apa elött meg megcsalta apámat a nándival aki nálunk él és utálom. jogos dolgok alapjám....
nah miután elváltak kb. még 1 évig együtt laktunk aztán apa szilveszter éjjel már az erzsinál aludt(őt is utálom) volt felesége apunak tőle van 2 lánya akik 20-30 évesek nincs is velük annyi baj mert keveset látom őket
aztán apám most tőlem 10 km-re lakik a kül városban szeretnék hozzá költözni de majd nyáron nála leszek.....
szal apám most rugja ki az erzsit de van már egy másik bnöje akiről annyit tok hogy szőke
és hát kaki helyzet mert én apámat jobban szeretem anyámnál, és inkább lennék nála de sokat dolgozik sajnos és keveset lehetünk együtt, volt olyan hogy 2 hónapig nem láttam
nah ennyi
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeKedd Május 20, 2008 5:43 pm

>.< elegem van >.< teljesen >.< komolyan áááá >.< a DCMA mióta gengszter márka???? o.O persze, mert apám jobban tudja >.< meg emos >.< nah persze >.< kicsi lányuk csakis emos >.< persze >.<

ehhez képest nicole minta szülő >.<

[tom, sokat értettetek ebből, de ez van XD szal majd ha nem leszek ilyen állapotban, leírom normálisan xD]
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitimeKedd Május 20, 2008 8:09 pm

nyugi anyám nekem is ezt mondja -.-" "vald bár be h emos vagy"
én erre szoktam azt mondani h hülye kurváknak semmit nem valok be főleg h nem igaz silent
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
Ajánlott tartalom





A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk   A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A szülők, akiktől néha a plafonon vagyunk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Pszichiátria/amikor problémád van-
Ugrás: