Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Legjobb barátok^^

Go down 
+2
NoireAnge~
F.
6 posters
SzerzőÜzenet
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2008 10:45 pm

nektek van olyan barátaitok, akik mindig kiállnak melletted? vagy olyan, akit nem ismersz személyesen? esetleg olyan, aki elárult téged?

nah beszélgessünk erről Smile albino
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 3:06 pm

legjobb barát olyan akit személyesen ismerek 1 van OO" XD titeket meg "csak" úgy simán imádlak cherry :joker:
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 3:07 pm

nekem 2 személyes legjobb barátnőm vagy, meg ti ^^ :flower:
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 6:32 pm

nekem 1-2 olyan bnöm van akinek elmondok mindent, meg vagytok ti :bioh:
Vissza az elejére Go down
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 7:04 pm

Nekem vannak jó barátaim! viszont nem mindegy hogy olyan e a barátod akivel jól érzed magad, vagy olyan e aki mindig csak szíd és undok veled! nekem jó barátaim a csajok! Daflo, Katana, kenyérfélkilos! a Jó barát mindig veled van, hiába hogy nem láttad, akkor is megismered, és elvagy vele!
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 7:46 pm

nekem a legjobb bnöm az első félév közepén ment el de nyáron 1 héten keresztül vele lehetek majd :geek: olyan jó lessz majd táborban
Vissza az elejére Go down
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2008 9:10 pm

-


A hozzászólást daflo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 28, 2008 6:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2008 7:04 pm

Én most az összes adminról írok egy kis beszámolót! Kezdjük Katanával vagyis Zombikánkal! Naon jó vele hülyéskedni ésmeghalgat ha valami bajod van, jó barát! és ez fontos! Hiába hogy még életünkben nem láttuk egymást, attól is jóban vagyunk! Hasonló dolgok vonatkoznak Daflóról! Vele is jól lehet viccelődni, de annál inkább megért! Mondhatni anja-lánya! De ezt még nem biztoshogy értitek!XD Tehát ő is naon jó barát! Most jön a kedvenc kenyerünk, félkilos! Ő vele nagyon szeretek beszélgetni, benne van minden jó buliban pl. a viván egy cset esküvőben is benne volt! Jó barát!



Összesítve mind a 3-an jó barátok! lol!
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2008 7:25 pm

én itt mindenkit szeretek akit ismerek, akit nem azt majd meg ismerem és mjad meg szeretem
Vissza az elejére Go down
NoireAnge~
Admin
Admin
NoireAnge~


Hozzászólások száma : 311
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Los Angeles♥.♥

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2008 10:24 am

jók legyetek legjobb imádott családom!!!(!) és nem menekültök mert vasárnap jövök Razz Twisted Evil Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jlc.gportal.hu/
F.
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 297
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : ^^LA^^

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2008 9:44 pm

bulival várunk vissza XD lol! nah jóhj vagyok xD
Vissza az elejére Go down
https://tiamolove.mam9.com
Sato
tag
tag
Sato


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2008 8:26 pm

Személyesen, eddig csak 2 legjobb barátnőm van^^
Umi és KaG ^.^
Neten rengeteg van;
Fanni, Ubi, Zombie *.*, na és az indigó tesóm *.* De mivel vele fogok járni lovagolni, remélem nem csak netes barát lesz, hanem személyes is ^^
Vissza az elejére Go down
Ubi
új tag
új tag



Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. May. 16.

Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitimePént. Május 16, 2008 10:24 pm

nekem személyese a pallagi lovasok a legjobb bnőim^^ de azok akik törzs lovasok ott Razz van pár kivétel is-.-
Neten soook van Very Happy
Snowykám meg Satookám ott a legjobbak ^^ :afro:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Legjobb barátok^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legjobb barátok^^   Legjobb barátok^^ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Legjobb barátok^^
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Barátság-
Ugrás: