Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ha már nem szeretnél járni valakivel, de nincs szived konkrétan megmondani neki

Go down 
SzerzőÜzenet
Boszorka
Admin
Admin
Boszorka


Hozzászólások száma : 128
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Pokol xD

Ha már nem szeretnél járni valakivel, de nincs szived konkrétan megmondani neki Empty
TémanyitásTárgy: Ha már nem szeretnél járni valakivel, de nincs szived konkrétan megmondani neki   Ha már nem szeretnél járni valakivel, de nincs szived konkrétan megmondani neki Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 5:40 pm

Hát nekem erre van egy külön teknikám:" Figyelj, nagyon jó volt veled, de mégis, barátnak jobb vagy számomra, kérlek szakítsunk." Ez az ősi teknika boszi módra!XD
De az olyan "zűrös" lányoknak mint én, van még1 teknikájuk:" figyi, elég nehéz mostanában az életem, és még veled is! Léccives, szakítsunk! (Én úgy fogok szakítani a pasimmal hogy mind a 2-t mondom!XD) Tehát, ez a 2 teknika sztm a legjobb, de sok fajta van. Sok szerencsét! Ha már nem szeretnél járni valakivel, de nincs szived konkrétan megmondani neki 892415
Vissza az elejére Go down
 
Ha már nem szeretnél járni valakivel, de nincs szived konkrétan megmondani neki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» mond el minyomja a szived

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Szerelem-
Ugrás: