Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kenyérke blogja vagy mije

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 2:10 pm

nekem is van Very Happy Cool Very Happy
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 2:23 pm

nah a mai napom ha tudtam volna hogy ma ez lessz felnem keltem volna Kenyérke blogja vagy mije 19272

első órán hát izé őő nem tom mien órám volt végig pofáztam jah igen német volt és dogát irtünk szal láncreakció az megvolt én néztem a bencéét bence nézte a benjiét és igy szépen csináltuk a dogát Very Happy
aztán volt 1 törim az igazgatóval hát vazze mindenki fél tőle de én már nem Razz rájöttem hogy fölösleges mert ha megüt bepereltetem ha meg neki áll szidni akkor szépen eltom küldeni ugy hogy bögve szaladjon a halott anyja sirjához Twisted Evil
volt matekom a sáskával hát vazze azon Kenyérke jót röhögött mivel a vas körzöt széttörtem nagyon durván angel szal már erős is vok fullrészeg bioszon elém ült a kutya hát igen ha ő is neki áll drágámozni akkor már én is igy hivom őt Kenyérke blogja vagy mije 491333 és már itthon vok minnyá vissza kell mennem suliba mert megyünk zegre pályaválasztási bizbazra ahol lehet kajálni inni és szivatni az embereket jó buli csak kár hogy az a sáska ribi ott fog lógni Sad Sad a nyakamon és ráakar majd beszélni hogy ne pásztóra mennyek de lehetlen engem már erről lebeszélni mert valami nagy okos teli beszélte már a fejecskémet hogy mennyek oda hozzá
szal egyenlőre ennyi megyek szivatni az emberiséget
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 10:54 pm

délután:

voltam azon ott volt a kása nem ismerem de jól néz ki az ibse igaz rózsaszin-fekete haja van de qva jó fodrász
nah haza értem egyedül voltam, ugy volt hogy anyám levisz a loviba csak baszott haza jönni 18:37-kor meg már ne akarjon levinni mert nincs már ott senki akivel akartam volna beszélni, esetleg már csak az Alíz miatt mert ugye mikor itthon voltam kaptam 1 sms-t amit a hátam közepére se kivántam volna mert az volt benne hogy a Baltazár drágámat elvitték Sad hát igen nem picit vagyok a padlón szal engem ellehet felejteni 1 jó ideig nem leszek tul happy
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2008 11:56 pm

Sad ujra itt vagyok elmult 2 napban totál kaki volt és még lessz pár ien napom az tuti
elvitték a drágámat asszem irtam máér de nem érdekel hiányzik az a kis bunkó feje aki mindig oda jön és kéri hogy foglalkozzak vele de már nem jöhet oda mert elvitték és az a legszarabb hogy senki se tudja hogy hol van kivéve az akinél van
más nem igazán történt velem csajokkal loviban mindig lelkizünk meg minden a sirás kerülget néha Sad nah igen én sirni aki kb akkor volt utoljára ien qva szarul amikor az apja elköltözött az megint ien szarul van Neutral
nah kb. ennyi mára nem tom mikor leszek legközelebb addig is bye pussz
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 9:09 pm

ez a pár nap vasárnap-hétfő egyben

szombaton elvitték a bájost , blankát (baltazár anyuja), záport, betyárt vadász lovaglásra....... nah igen elvitték azokat a lovakat akik nincsenek kondiba hogy lesántuljanak vagy én már nem tom a záport + a betyárt ugy kelett felállittatni hogy egyenek igyanak Sad nah de tökszar volt cintikém még sirt is a betyár miatt. mondjuk én is sirtam volna az Alízért vagy a Baltazár ért.
hétfőn már jobban lettek szerencsére de igy is sántitanak elég rendesen, irtam kémiából amit tudtam is Shocked és és és még mindig hiányzik a Baltazár de már megvan beszélve hogy a közeli lovikban meg keressük nincs-e ott love
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 7:07 pm

megint 2 nap egybe
szal kedd: suliban ugy ahogy jó volt minden, tesin focztam a vizesfüvőn miért is nem elestem azóta jó rendesen fáj a balcsuklóm de kitérdekel a sziem jobban fáj, rajzon + mozgóképen fát kelett rajzolni amit nem kicsit untam, de "szerencsére" otársam teloján halgathattunk zenét hát nekem lehet jobban ment volna a rajzolás ha nem teknót meg király lindát kelett volna halgatni igaz szerencsémre volt billy talent-je meg fob-ja ami hát most megszerettem őket végképp

mai napom: fáj a csuklóm + a szivem Sad és hiányzik a Baltazár love suliban szétuntam agyamat szépen elvoltam a második sorban és csillagokat rajzoltam a rohadalom füzetemre nem tom mire jó de teccik, anyám valamiért rendbe akarja tenni a kertet és ültetni akar zöldségeket csak kaki a föld ezért fellett forgatva pacival :/ Smile és a Gábor a ló tulajdonosának mutattam képet az Alízról meg a Baltazárrol és mondta hogy jó választásom van én ezt mondjuk tudom Smile ültem a lován aminek nagyon kényelmes volt a háta és és szép volt a neve meg valami mokahinó volt vagy mi O.o" és tanulnoom kéne de nem megy ezért tw-t nézek
oláh
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 7:30 pm

jah meg izé nem volt német tanárom ma se igy ofővel volt óránk és hülye gyerekek neki áltak veszekedni arról hogy miért nincs karácsonyfa karácsonykor. hülye kenyérke meg mikor mindenki kicsit halkabb volt bekiabálja hogy hülyeség az egész kraácsony jézuskával, mikulással, szeretettel meg istennel együtt, nah hogy kenyérkét ezért hogy le fujjogták a kis hivő dögök Razz
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 9:54 pm

csütörtök + péntek = logás angel
mai nap loviban: Alíz elvetélt, Mancin lovagoltam! ami nem semmi mert tüdő beteg Sad
és tegnap délután voltam keresztapámnál aki a kezembe nyomott 10 ezret amit én ma elköltöttem shoppingoltam Rolling Eyes hát igen lovasboltban
nálam shopping= bemegyek a boltba ami elösször megteccik azt gyorsan megveszem és rohanok tovább mert ha meg látok valami mást is akkor szopacs van mert sose jön ki ugy a dolgok hogy mindent megtudjak venni ami szép és nekem kell
utálom a péntekeket multhéten ienkor Baltazárkámat nem láthattam most meg már az Angyalt se fogom látni soha többet Sad kezdem unni hogy mindig mindenki elmegy akit szeretek
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 11:14 pm

nah szal ma voltam loviba mily meglepő
Alíz jobban van, 1 hülye picsával kevesebb mert nem fog többet jönni fullrészeg , és jah buzi esküvő volt összeadtuk a lányokat és utána jót kajáltunk, és felelsz vagy merszeztünk és hát a réka fülét ledobtam lószarral angel lol! love és hiányzik a Baltazár de ez már nem is meglepő
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2008 10:30 pm

fu de rég irtam ide XD összesen annyi a szitü a héten hogy szerdán volt nálunk ofő ami kikészitett mert miatta nem mehettem le a loviba Neutral ömmm ma nem volt ofőm igy nem volt matek se Very Happy Very Happy és videóztunk valami töri cuccost és csak 5 órám volt de elvileg lett volna valami kötelező mátyás király előadás amiről már ugy szöktem el igy lehet hogy már megint befognak irni Surprised ha igy haladok betellik az ellenörzőm jah és az irodalom-nyelvtan tanáromat megfogom szivatni jól Razz a nénikéjének szoljon be a kis picsa
szal Kenyér mottojóa ezentúl(már ienem is van): SZABADORSZÁGBAN ÉLÜNK ÉS MOST KIFEJTEM A VÉLEMÉNYEMET!!!!!!!! és szidni fogom a hülyéket orrba szájba fülbe angel
ennyi
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2008 4:30 pm

wow de rég irtam nah vasánap a lányeges dátum mert akkor vitték el a Mandulkát(Mandula kisbéri kanca) és tök kaki mert szép pacc volt, és a Baltazár elvileg valami privát loviba van Sad Surprised csak azt kéne már tudni hogy merre.
és és vasárnap ugye kedves aranyos tündi néni basztatott minket hát jah ezért nem mentem már tegnap se loviba mert vasárnap elég nagy tahó volt, mert kialmoztuk RENDESEN a "lovainkat" az a bajára volt szakadt az eső és behoztuk azt a 3 szegény lovat akik kint voltak nah az is a bajára volt pedig annak a 3 lónak baja van vagy a lába fáj vagy tüdő beteg(Mancus&Onix) nah az is a bajára volt hogy a lovak kajájába almát-répát tettünk és bevizeztük a zabjukat az is gondjára volt meg ilyen szöveget eleresztett a csaj hogy "jól van lányok nem kell segiteni inkább mennyetek haza" Shocked nah ezen már nagyon ledöbbentem igy nem is volt csoda ha a korábbi busszal mentem haza a lányokkal akik inkább velem rohadtak a buszmegben mint hogy halgassák hogy mibe köt bele a csaj Shocked nah igen de hétfőn beszéltem azzal a 2 csajjal akik ott voltak és mondták hogy velük nem volt szemét. mi négyünket akik évente 240 ezret hozunk a kasszára vagy többet! azokkal már tud ilyen lekezelően bánni.
hétfőn nem volt semmi nem mentem suliba Razz minek? XD
ma tesin gyürüztünk és a lányok közül én vooltam a legjobb nah igen tudom én ezt, rajzon pacit kelett rajzolni és lerajzoltam a Baltazárt love Sad és és holnap lehet hogy qva idegbeteg leszek ha még egyszer belémköt otársam ponyzzon az a báttyának akinek csak a drogtól van olyan izma -.-"""" jah és az a poén hogy nyolcadikas fiu az annyával intézteti el a dolgokat de ha kell én is megfenyegetem és mondhatja annyának hogy beszéljem a dirivel az is csak kiröhögte Rolling Eyes Very Happy
nah bye bye
[center]
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimePént. Dec. 05, 2008 10:17 pm

ma volt nálunk a mikulás vagyis pista bácsi -.-"" nah szépek is voltak hülye nyomorékok, de wazze olyan szépen feltudtak ma húzni mert ugye a "krampuszok" össze akarták kormozni a pofámat csak nem hagytam 2 hülye nyomorult otársam kitalálták hogy majd ők össze kormoznak engem jah sikerült is de amit utána a gyerek kapott az se volt semmi "kicsit" rám jött az 5 perc totál idegbeteg lettem meghaza felé kiesett a kezemből az a qva mikulás csomag jó nagyot belerugtam angel erre valami 70 éves vén szipirtyó belém köt "igy becsülöd meg az ajándékot?" annak is jól vissza pofáztam rohadjon meg az is!
ma tök jó volt tündi néni nem volt buzi és ha nem esett volna az eső akkor lovagolhattam volna az Alízon szőrén de miért is ne esett az eső Sad Rolling Eyes szal jól beszivtuk. meg elöbb ülök Alízon a bokszában ugye mert az a tuti meg forditva is csak igy lazán ülök és a drága neki ált bakolni fullrészeg love angel hülye kenyér kapaszkodik a semmibe és probálja megülni az Alízt és sikerült de le is száltam róla és jól leszidtam.......... khmmm szép szavakkal "nyugodt" hangnemben......
előző napokban meg nem történt jóformán semmi extra leszámitva hogy az Ádám kitalálta hogy nekem a karkötöm amit én fontam árpád sávos végülis lehet hogy igaza van de akkor se adom neki fullrészeg
nah részemről ennyi
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 8:17 pm

öhmm szombaton mikulás feszkóvó volt loviba és a többiek mentek mikulás felvonulásra én nem mert ccsak én se tom miért, de utána délután kitakaritottuk a nyergest és találtunk 1 beföttet amit én lekvárnak néztem de lehet nem az a lényeg hogy nem kostolnám meg(1 centis penész boritja az egészet Razz ), vasárnap izé öhmm csak annyi volt asszem hogy ültem a Granton amikor bent volt és megjelent a gazdája OMG. de nem szolt bár cinkes volt a helyzet angel többet iet nem csinálok 1 darabig tuti Rolling Eyes csak hogy hogy fogom kibirni..... fullrészeg hétfőn nem voolt semmi extra, kedden suliban belém kötött a ribi ofőm és még én voltam a bünös hogy nem hagytam magam Rolling Eyes nah az a lényeg hogy egész osztály elött veszekedtem azzal a hárpiával angel utána meg szegény Ádám nem értette mi volt kedd délután csupa sár volt minden de 1 fél órát azért lovagolhattam az Alízon ami nagyon jót tett instabil lelkemnek, este letöltöttem azt a I-Doser-t hát rám valahogy nem hat az alcoholos nekem ehez pia kell. Mai napom lol volt rendeltem magamnak petárdát oszt.társamon keresztül kész fekete piac, meg wazze jóba vok a bandussal erre a hülye cula kitalálja hogy nekem teccik wazze már az is baj ha levelezünk???? Shocked nah mind1 a bandus is meg én is kiakadtunk azon a hülye libán hogy iet gondol pont rólam! mikor legjobb szorakozásom az hogy banduska "drágával" szivatjuk egymást és mindenki mást? tök8 délelött végigzabáltam és 1esek szerint kövérvok Sad Sad Sad Sad Sad Embarassed Sad életben nem vágtak még ilyet a fejemhez mindig az volt a baj hogy tul vékony voltam. Sad lol
holnap anyámék mennek pestre és nekem KÉNE vigyáznom gyökér öcsémre amit jól elbasztak mert nekem holnap jelenésem van a loviban angel love jól elcseszték hihi
nah ennyi 1 időre meglátom mikor tok irni legközelebb addig is
good moning
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeCsüt. Dec. 11, 2008 9:15 pm

nah ma is itt vok má megint kicsit uncsi lehet hogy ide mindig én irok XD
nah ma suliban nem volt semmi érdekfeszitő leszámitva azt hogy mindenki verekedett mindenkivel nah meg kiderült hogy tavasziszünet után rögtön megyünk erdei suliba(táborba) és lessz bátorságproba XD lol! meg lessz lovaglás csak az én kedvemért mert 4 napot lovak nélkül alapból nehezen birok ki és akkor nagyon nem vok aranyos formámban Kenyérke blogja vagy mije 19272
nah ma loviba volt minden csipsz, pia, kissebb káosz.... meg hülye Rékával bevetettük hogy van 2 disznó az meg megakarta nézni és hogy megszöktek mert természetesen nem találta Razz és még elis hitte még mindig abban a hitben van hogy voltak disznók és még beiskelett menünnk vele a gazdákhoz hogy nincsmeg a malacok tibibá aranyosan kinyitja az ajtót kedvesen köszönünk és kérjük tündi nénit tibibá meg jól besértödött fullrészeg és még tündi néni is mondta hogy az nagyszivás ha eltüntek....... XD olyan lol volt
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimePént. Dec. 12, 2008 10:29 pm

már megint itt vagyok szerencsére?
nah ma suliban öhmm nem matekoztunk órán Very Happy igy én nyugisan elvoltam pár hülye osztársammal
tesin kaptam 5öst mert qva ügyi voltam (gyürüzni tudni kő) Embarassed Razz , meg hülye otársam táskájából loptam 1 marék petárdát ami még szóba fog kerülni......
loviban is jó volt mert kivittük a csajokkal a kedvenceinket és Alíz vágtázott én meg nem győztem futni utána vezetőszárral lol! meg rá mentünk az akadályra is olyan de olyan szépen ugrik love
utána még bulizunk alias fent ültünk a lovakon kajáltattunk. ÉS elmentünk petárdázni temető alatt hülye kenyér dobálta a petárdáit és a villanoszlopban qva jól hangzott LOL utána meg rohantunk vissza loviba mert hát még a petárda tartása is tilos még de nekem már a jövőhét elején lessz 100 db petim hihi FEKETE PIAC alias suli
wáá és tök jó lessz a szilveszterem pia! jéger love és még tököm tudja mi lessz még, cigi Surprised elvileg én leszoktam meg már nem is szivok de ünnepeken igen Embarassed Razz Twisted Evil és oan jó asszem happy vok bár Baltazárka Sad love Sad de az élet megy tovább vagyis tulkéne lépnem magam rajta de nem megy még mindig ő a háttérképem telon gépen, hiányzik és szeretem love ha én egyszer valakit megszeretek azt nem egy könnyen felejtem el
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 10:24 pm

szombat: unalom itthon délután lovi love idén utoljára lovagoltam Alízon de nem utoljára ültem lovon. Nah de tök jó volt mert dóribanc oktatott ami nagyon vicces volt végén követett aztán csinált átlót mögöttem és szembejött velem ő gyalog én Alíz hátán és direkt ügettem kicsit neki Very Happy ő meg nem tudta merre meneküljön előlem
de aztán megjött a timi Rolling Eyes agressziv smile nincs szal :@ mindenki utálja és ráadásul Alízon lovagolt és pálcával amit még használni sem tud meg Alízhoz fölös mert ha okosan csinálja rajta az emberke/KENYÉRKE a dolgokat akkor nagyon szépen megy már amikor nem makacs angel de igy tökéletes

vasárnap: ugyan az mint szombat délelött ithon és unalom délután lovi és Alízkát gyönyörüen lepucoltam még a patáját is ami Alíznál elég macerás dolog de megérte, meg a többiekkel kivittünk pár lovat a füre "lépni" ami mindenkinél az volt hogy séta---> ügetés---->Kenyérék esetében vágta és ugrás mind ez vezetőszárral a ló melett futva yeye lol! érdekes látvány lehetettde az ugrásról lehet lessz képem love meg videjóm hogyan ölöm a RÉkát nah mind1
jah és lehet csinálok Alíznak ilyen kötélből kötőféket, jah meg ma a GRant bakolt alattam love de nem estem le és qva jó volt rodeo(L)
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 3:55 pm

hétfő:
délelött suliba voltam ott rohadtam majd délután elmentem a loviba. Enikővel kivittük vezetőszárral az Alízt meg a Cukrot.... Alízzal tök szépen elvoltunk ügettünk léptünk meg 1 kis akadályt is csináltunk, meg Alízt szépen léptetem meg minden egyszer csak neki ált ügetni nah mondom jól van akkor ügetünk 1 picit 110 m-t ügettünk aztán nekiálta rángatni a fejét és ágaskodott.... valamitől megilyedhetett de ilyet az elvetélése elött sose csinált Sad megváltozott az én kishusom

KEdd:
faszom kivan hülye nyomorult parasztok miért tudják megtalálni a leggyengébb pontomat??? Baltazárt... áhh elegem van Sad Neutral Sad rohadjanak meg tököm kivan velük jah és mindjárt megy buszom mehetek vásárolni a culának karácsonyra..... kap 1 olcsó fülbevalót a többit meg majd én elköltöm magamra....
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 9:29 pm

mán megint 1 nap 2x de unom a fejem szal irok
nah szal vettem fülbevalót annak a cseszett qrvának Rolling Eyes imosat...... 380 ft-mbe került csak a ribi fülbevalói amit sztem tuti nem fog hordani mert az annya nem engedi Rolling Eyes Very Happy meg kapott ien müanyag fonalat vagy mit hogy ne unatkozzon.
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 8:41 pm

szerda:
suliban totál hulla voltam egyedül a levelezéshez volt erőm lol! hülye ákossal levelezek ugy hogy nem vágtam a fejéhez hogy "te totál hülye vagy!" mindig kikészit valamivel de ma olyan szépen dobta a levelet hogy a levél utközben megpihent a lámpám... nah igen mikor a tnő elött lezuhan a levél az már gáz. de nem szolt semmit ez az 1 szerencséje mert megint jól kiidegeltem volna Razz angel reszkessetek tanárok
de 2 hétig az ákos a csicskám lessz igy nem fogok lépcsőzni majd levitetem magam meg vissza Razz ha már 1x lenyulta a karkötömet ez a minimum! délután nikivel elmentünk a Vickyhez szegény csaj már megint jól beszivta régebben táncolásközben eltört a lába most meg kifordult a térde egész héten nem volt suliban.... pedig neki a tánc létfonotosság.... nála baromkodtunk jó pár sort de mikor már a mankojával fenyegette a Nikit leléptünk mert a joból is megárt a sok vagyis belőlünk Kenyérke blogja vagy mije 19272
rohadt izomlázam van tegnapi tessi miatt mert 113 felülés azért minden évben megteszi a hatását és most szenvedek..... és törit kéne tanulnom.... de sztem ma se fogok mert ezt a részt tudom mert figyeltem órán
nah mára ennyi holnap lehet hogy ujra jövök addig is Good Bye
ui: olyan jó sötétzöld-világoszöld karkötőt fontam magamnak hogy totál büszke vok magamra
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 6:20 pm

Csütörtök:
németen nem nagyon csináltunk semmit, törin ofőin videjóztunk vagyis én fontam karkötőt ♥ sötétkék-világoskék love
matekon ha megcsináltam 4 feladatot akkor tulzok XD. bioszon tanulmányoztuk tnővel a korházasfilmeket hogy hogyan mutatják a vérzéseket stb. meg szünetekben ablakból szedték a fiuk a havat és azzal dobálóztak bent az osztályban, Bandus kabátjában kimentem az udvarra az a hülye meg csak nézett hogy kilehet az az ő kabátjában ő fent röhögött én meg lent Razz 2 kabát volt rajtam enyim meg a Bandusé de még igy is rohadt hideg volt ezért bementem, bent lenyultam az Ákos sapiját fekete kabátokhoz fehér $ jeles sapka XD tudok valamit. Aztán a Dani "kukás" sapkájában voltam amiért besértödött az Ákos hogy az ő sapkája már nem is jó..... nah jah.... gyökér
aztán most itthon döglök mert én ilyen rohadt hidegben tuti lenem megyek a loviba igaz már nagyon akarok de rohadt hidegvan Twisted Evil nah ennyi mára sztem
BYE BYE



Eperlekváros Mézes Áfonyás Kenyér- Rozi
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 11:46 pm

Ma is itt vok Razz meglepő mi?
töri-ének(egybe volt 1 órán) énekeltünk meg kicsit ismételtünk
"szent karácson eljön az ég a földre száll...." és egyéb geciség....
Matekon öhmm mit is csináltunk??? jah tv-ztünk axterix és obelix valami olimpiás hülyesége amiben a lónak kék nyelve volt.
nyelvtanon baromkodtunk s a kistelefonocskámmal vertem a Bandust oldalba XD már féltőlem.... Embarassed Razz
tecnikán társasjátékban honfoglalóztunk totál nem értettem a dolgokat de nógrád megyével GYŐZTEM Razz
tesin: fontam amit a tanárúr csak nézett mert ugye nem öltöztem át és nem tessiztem és ültem vagy döglöttem vagy kint az esőben áltunk a culával.
meg egyik szünetben ofő leküldött minket a postára rohadjon meg mivagunk mi a csicskái nah mind1 visszafelé bementünk a boltba.. vettem olyan győri édes jóreggelt-et hát enyhén szolva beton kemény volt Rolling Eyes de az Ákosnak izlett Xd mily meglepő az megeszik mindent
délután lementem loviba és hát akik szokták a lovakat almozni azokkal elbeszélgetnék mert szalma alig volt a lovak alatt a Csengéhet hozzá se nyultak mert rúg Rolling Eyes de nem is nah szal ki is almoztunk.... a végén meg megjelent tündi néni senki se mert hozzá szolni a multkori után mert akkor baj volt hogy kialmoztunk de most nem
Surprised Very Happy és nem tok belépni arra a nyomorult pcf-re
csöcsh Eperlekváros Mézes Áfonyás Kenyér Rozi
ui: fél liter kakaót nem ajánlott egyszerre meginni mert a hányinger megtalál
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 4:07 pm

nah szal az utobbi pár napba nem történt ugy gazán semmi érdekes asszem... de a mai napom a toppon volt első óra német lett volna de nincs tanár *yuppiyéééé* és titi bá jött be ő vezeti a sulit és jó fej azzal beszélgettünk, matekon döglöttem és hébe hóba nem azt a feladatot csináltam amit kelett volna de figyeltem! mert hát összefoglaláskor figyelek bár értek mindent, nyelvtanon otársammal baromkodtunk tnő "örült" is nekünk, tesin nem volt cuccom ezért másik otársammal a padon hülyültünk meg elmagyaráztam a tanárnak mien a rák járás amit ő tudott de én elmagyaráztam neki hogy értse is Very Happy XD rajz-mozgókép leveleztem a fiukkal és a levél tartalmának a lényege csak annyi hogy az öcsi meg akart baszni én meg irtam neki hogy nem nem nem NEM NEEEEEEEEEEM!!!!
de most komolyan ekkora kurvának néznek engem hogy aszthiszik hogy nekem kell az öcsi???? (szoljon az aki nem érti vagy halgasson örökre)
meg rajzon volt egy tök értelmetlen bácsika fürdőgatyába fején roham sisak hasán valami kaki meg volt csizmája és ehez irj történetet hát baszki leirtam hogy a csávóka pokeren elvesztette a ruháit és megy a zsidó templomba(az volt a háttérben) ls meg gyonnya a büneit, meg reggel a pap bent volt suliba és megáldotta az egész sulit és összefirkálta az ajtókat mi persze nem tehetünk ki posztert de ez a nyomi firkálhatja az ajtókat........ Razz XDDD hol itt az igazság?!
délután megyek lovardába és kész vége a napnak fürdök majd talán elpakolom a táskámat és alvás 9 órakor mert iszonat fáradt vok
majd még visszatérek byebye pussz love
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimePént. Jan. 09, 2009 11:35 am

heloka nyalkóka...
nah szal ott tartok hogy már elegem van az Alízból is meg a tovább tanulásból is!!!!!!!!!!
Alíz drágám tegnap lovagoltunk és miért is ne az én kis drágám megint neki ált vágtázni de szokás szerint a végén bakolt szal már megint a nyakánál csusztam le és talpra estem.... a belső combomat nem kicsit vágtam be a nyeregbe ahogy csusztam előre.... szal Alízkára most haragszom és 1 jó darabig tőlem nem fog kapni semmit pedig már akartam volna neki venni kötőféket de ezt most jó időre elhalasztom.....
tovább tanulás: ma mehetek székesfehérvárra és holnap is ott leszek tökéletesen tönkre kurták a hétvégémet! Rolling Eyes Sad
nagyon nincs kedvem az egészhez de max hazafelé berángatom az anyámat 1 lovasoltba vagy lovardába Very Happy XD
suli: mondjuk ugy hogy elegem van az 1ik otrásamból ő az aki engem piszkál és nem én őt szal leveleztem vele és abban is én voltam a szemét + a k*csög mert miért nem vágom jó pofát az ő hülyeségéhez.... jah és + változtam... ez is az én hibám hogy meg mertem változni és nem vok az aki régebben szal én vok a szemét megint csak.
szurkoljatok hogy tuléljen fehérvárt! utálom azt a helyet mert mert nem teccik kaki helyen van nincs rajta se folyó-se tó part Razz
nah én eltéptem mert még csomagolok. 2napra viszek 5 adag ruhát szokás szerint hangulathoz illőn szoktam öltözni szal ne csodálkozzon a jó nép ha naponta 2x átöltözöm
nah byebye legyetek rosszak vagy jók pussz love
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeVas. Jan. 11, 2009 5:08 pm

nah akkor itt 1 kis élmény beszámoló székesfehérvárról:
hát a suli rózsaszin mert miért is ne nem utálom eléggé azt a helyet de még rózsaszin is. A kitöltendő lapok nem voltak nehezek matekórán nehezebbeket csinálok wazze meg fogalmazást kelett irni bibliásat meg életem legszebb pillanata....., szombaton már kicsivel nehezebbek voltak a lapok hát első kérdés miből készül és hogyan a FÜSTÖLT KOLBÁSZ, a HÚS LEVES, nah meg a KENYÉR nem akartam oda irni hogy apu meg anyu + 1 forróéjszaka és kész vok Razz
meg honnan származik a kv(kávé) nem akartam oda irni hogy vagy a teszkóból vagy az autómatából.... mert hát én nekem onnan származik. ennyit a suliról

Kolesz: 2 utcányira van a sulitól és sz*r mint állat
1. zuhanyzóba választó fal van függöny nincs szal érdekes hogy az ember ott zuhanyzik meg fordul és látjah 1 másik csaj picsáját....
2. szobatrásak=bogarak ülök azon a sz*r széken körbenézek és baszki a bogár mászik a kajám felé....... szal jó étvágyat
3. reggel tök komásan kiraktam a cuccaimat az ágyra amit fel akartam venni (mellény, fehérfelső, FEHÉR ÖV, farmer) lementünk kávéért mire visszamentünk az övemnek hült helye :@ nem voltam ideges kapásból rágyujtottam a harmadikon már nem érdekelt semmi
4. ágy, a földön aludtunk a takarón mert az puhább volt mint az ágy szal a terittővel takaróztunk éjjel szét fagytunk mert a füttést kikapcsolták.... nincs gáz...
5. kaja adtak 2 doboz májkrémet vagy mit meg 1 kis vajat másfél kiló kenyérhez.... meg adtak almát, olyan almát a lónak nem adnék rohadt volt a belseje.... szal elmentünk kaját venni egyik irányba interspár másik irányba teszkó és mindkét irányba van meki, suli melett gyros ami meg már rég bezárt szerencsére, pékségbe nem volt semmi finom kaja szal onnan is üres kézzel és hassal jöttünk ki Sad közértbe nuku kaja szal maradt a meki ahol sültkrumpli sültkrumplival meg megettem 1 sjatburgert...... hát nem a kedvencem húst belőle otthagytam nekik a tálcán Very Happy Razz szal igen jól lakott az ember. nah ennyit arról a ganyé dombról soha többé vissza nem megyek oda de a szobatrásaim se akik naon jófejek voltak love szal most mind3an azért imádkozunk hogy nekerüljünk visszaoda többet mert imos leszek és penge.....

nah byebye
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitimeHétf. Jan. 12, 2009 9:24 pm

nah mai napomat irom csak le mert az poén
szal ma lányokkal elmentünk a balcsira korizni ahha tök jól ment meg minden csak aztán egyszer Cintivel összeölelkezve elborultunk én kurvára bevágtam a homlokom és Enikő szerint agyrázkódásom van bár lehet de tojok rá, Cinti meg az állát vágta be....... azt hogy mi hogyan tudtunk igy elesni +ne kérdezzétek mert nem tom....
de ahoz képest hogy nem tok korizni csak 3x estem és 2x kivittem a padot mert én megáltam
lehet lesznek képek de nem bizti ha igen akkor majd a nem publikusba nyitok témát XD
jah meg reggel első órába töri doga hülye tanárnőnek rögeszméje hogy én csak puskázni tok. pedig én nem csak puskázni tok van hogy tanulok is XDDDD szal átpakolászta a padomat aminek örültem mert most tök kupi van
nah szal ennyi mára megyek nehogy meglássan az Enikő msnen mert nadrágszijjal megver XD
bye bye
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kenyérke blogja vagy mije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kenyérke blogja vagy mije
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Blogol.Tiamo.com-
Ugrás: