Tiamo love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiamo love

Ismerkedjünk, ha nagy a baj segítünk!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kenyérke blogja vagy mije

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 13, 2009 5:33 pm

nah mai is itt vok még élek de még mindig bug a fejem mint a gépjáz és tök sz*r igy irtam ma 2 dogát 1 tollbamondást és 1 fogalmazést..... megfogok halni fáj a fejem Sad Sad bub van a homlokomon és sz*r minden mert sz*r és nem megyek loviba se mert fáradt vok de agyrázkódásnál ez gyakori(utána olvastam az interneten) és fáj a fejem és szarul vok...... ennyit mára
bybye
ui: helyes irási hibák előfodulhatnak mert nem látom mit irok csak irom
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2009 3:45 pm

jó estét
szombatot leirom mert az jó volt
szal lányokkal városba taliztunk és hogy elmegyünk mekibe meg korizunk és utána lemegyünk loviba. szal mekibe teszkó járattal mentünk volna de mivel a cinti késett igy anyuja vitt le minket 4en voltunk hátul a 3 személyes autóba de sok "jó" ember kis helyen is elfér szal mekibe lementünk ott zabáltunk (sültkrumpli & fagyi 4ever:)) ott elvoltunk beszéltünk 1 csomó mindenről és hülyültünk, mekivel szembe van 2 lovarda is a szécsi ami jó meg a jánosi ami qva sz*r.......
szécsibe tök szép lovak voltak főleg a Karó őt a gazdálya ott basztatta mert elötte lovagolt vele, szal ott a csájjéval beszéltünk. utána Enikővel meg a Cintivel elmentünk a jánosiba oda a Réka meg a Dóri nem jöttek mert hát a Dóri kedvencét ott tartották egy ideig ott sanyargatták az Apit és eladták vhova... és Dóri meg fogadta hogy ő többet vissza nem megy oda érthető szal ő ott maradt a RÉkával, szal mi át mentünk a jánosiba ott 1 kövér ló volt az is azért mert vemhes volt, meg baszki 3 csikó 1 állásba ált!!!!!!!!!! azok a csikók is tök gebék voltak, bementünk a Gyémánt "bokszába" Gyémánt az egy qva jó fedező mén ő a BAltazár apuja meg a Benji apuja is meg még pár lónak a rokona..... szal aki egykor gyönyörü szürke ló volt az most 1 szürke kis gebe.... de még mindig szép és a Baltazár kiköpött hasonmása. ott éheztetik a lovakat és a Gyémántra meg azt mondják hogy tüdő beteg mikor csak nem kap kaját szal a répát amit adtam neki kicsit se mohón ette meg. onan vissza mentünk a lányokárt és elindultunk a buszra jah a busz nem jött szal gyalogoltunk 3 km-ert 16 kiló répával mert mi bementünk az aldiba vásárolni meg vettük az összes répát. dóri meg cinti elmentek hévizre 8 kiló répával enkiő réka meg én 8 kiló répával mentünk cserszegre busszal, este ugy volt hogy apunál alszok de végülis nem majd msnen elmondom miért nem akit érdekel csak annyit füzök hozzá a dologhoz hogy HA VALAKI ÖNGYILKOS AKAR LENNI LEGALÁBB CSINÁLJA NORMÁLISAN ÉS NEM GYÓGYSZERREL!!!! szal a rezibe menő buszt lekéstem apunál meg inkább nem aludtam szal 5 km rezi este 8kor elindulni gyalog erdőnek 1 kis lámpával este 9re haza is értem tök buli volt csuszkáltam jobbra balra csimmába XD jah és ma cserszegre gyalogmegyek haza busszal!!!!
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 28, 2009 6:27 pm

nah elég rég irtam azóta történt pár dolog
öhmm hát az oda gyaloglás naon jó volt taliztam 1 kutyával aki lulu lett mert az jutott épp az eszembe szal Lulu a nem tom mien fajta nemü kutya. ott utána loviba ott volt a petra + csabi + petra hapija meg én meg réka
azután az emlékeim kivannak esve a most szombat jó volt 2re már ott voltam loviba mert love és és jó volt hülye lányok elették a sapim ami kurvára nem aranyos de rajtam igen és hát a réka neki ált vele futni én meg elindultam utána de észrevettem hogy enyhén nagyon csuszik a fü és nem koskáztatok egy elesést a réka meg pont akkor taknyolt el 1 tócsába xd naon szépen nézett ki ahogy bent tündi néniéknél a seggét oda dugja a radíátorhoz pff... meg csabi huzta fel a gatyáját ami már lejebb volt mint kelett volna és kicsit ugrótt hozzá, melettte beszélgettem a csájjéval és mondtam közbe a csbinak hogy ezt a réka aranyosabban csinálja mert nagyobbat ugrik csabi probálkozik másodszorra ugy felrántotta a gatyáját hogy khmm a izéje bánta meg xd mi meg majdnem megfulladtunk a röhögésbe Razz kedvesek vagyunk mi is XD
a többi emlék kivan esve megint XD
de most jelenleg HÓVIHAR VAN!!!!!! 15 cm-es hó tuti van már ennek örömére ma majdnem meglettem fürdetve de mikor látták hogy én magamat is eltom intézni mikor vágtam 1 hátast a hóba békénhagytak XD és ma se tegnap se voltam loviba Sad és most sültkrumplit csinálok mert attól NEM hizik el az ember xdxd jó vicc
további szép havas napot minden kedves olvasónak Razz yeye
ui: ma vagy vmikor megfog jönni a fehérvári levél és és és félek Embarassed Sad nem akarom szegény natát felvettéék pedig ő neki az élet egyenlő szabadság mint nekem meg meg fehérvár nem az én stilusom...... és és és félek öngyilkos leszek
temetései zene 4ever
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2009 11:02 pm

rég jártam erre de most ujra itt vok és osztom a népnek a véleményem-életemet és hülyeségemet :Đ

hát a mult felvettek fehérvárra és nincs más választásom és és nagyon sz*r de probálom nézni a jó oldalát vagyis azt hogy ájj ájjjj van ennek jó oldala is nem hiszem de probálnám azt nézni nem tom csak a rosz jut eszembe
1. nem mehetek Zombie-hoz Sad(
2. elszakadok a Babámtól (Alíz)
3. nem akarok társastáncra és uszodába járni mert táncolni nem tok uszni meg csak olyan helyen szeretek ahol nem lehetne
4. sz*r az egész hely rózsaszin suli, kolesz no comment lovardába futtésnélkül melegebb szokott lenni mint ott volt :/
5. barátaim tom hogy ha pásztóra mentem volna akkor is elszakadtam volna tőlük de igy ismerek 2 embert azt kész de ők se az igaziak mert Zombie őt ismerem meg hát család ikrem mégis csak jobban ellennék vele mint akik lesznek otársaim, nah meg mostani otársaim hát őket naon szeretem még a plázacicás hajlamokkal megáldot nikit is!
6. nem az az élet célom hogy 1 rühes kis fehérvári rózsaszin épületben legyek öngyilkos

nah ennyit arról a szemétről nem szabad rá gondolni 1 jó darabig mert csak a kedvemet rontja el

lovarda:
dolgok mind szépek és jók tegnap Fridni "lovagoltam" hát ügetésbe nem indult el mert fájt a lába de legalább mozgott 1 kicsit. ma mancin mentem délután ALíz meg ment a bokszában pihizett mert a városban volt felvonulni farsangi szaron és a miklos vagy ki a tököm ment rajta aki hát elég türhetően bánt a Babámmal de akkor is 1 buzi mert utálom ennyi olyan dolgokat oszt meg az emberrel Kenyérrel amire totál nem kiváncsi senki, vagy tökre tudja Rolling Eyes pl. forró ovlt a forralt bor vazze benne van a nevébe hogy forralt akkkor forro szokott lenni ha minden igaz Neutral és én vittem nekem baszta szép a kezemet az a sz*r mert nekem kelett vinnem neki hogy rohadjon ketté a füle :@ miért nem buritottam rá vagy miért nem köptem bele???????????? nem értem magamat nah mind 1
bnöm kedvencén a Betyáron meg 1 még hülyébb ember ült a laci vagy mi a tököm nah az a másik ész ül a lovon és néz baszki de már nagyon idegesítően bámult én meg full hangon mondom hogy ne nézzél kérdezzél meg mikor beszolt vissza szoltam meg hogy a Betyár ideges volt arra azt mondtam hogy persze a Cintivel sosem ilyen és gondolom halotta vagyis remélem mert csupa igaz dolgot mondtam meg szépeket, nah de arról ne beszéljünk inkább de olyan dolgot csinálhattam meg az Alíz is amit nem mostanában fogunk ő oda foshaatott a sétáló utca közepére én meg lovas zserkóba ott rohangászhattam pár száz ember elött Very Happy
szerdán megszületett az ADri csikója vagyis Alíz unokája Smile hehe ilyenje is van neki nagy a család és Alízkám kedden asszem belett fedezve akaratlanul is a hátcsó lába mert a poni nem érte fel szerencsére és szánalmas volt ahogy ott a poni probálkozott én meg röhögtem mit zserencsétlenkedik ott az Alíz lábával :Đ

Iskola:
hát egyre jobb vok töriből Very Happy hehe tökre megszerettem hála a 2. vh-nak
osztály egyre hülyébb és összetartobb (hogy mi ütött ezekbe nem tom de én kilogok szokás szerint mert nem akarok fel lépni soha velük) 1x a héten rajz volt az uccsó és nem akartak haza engedni minket mert szemetes volt az osztály és áltam az ajtó elött 1xcsak valaki kiránt kiborultam a folyosóra és néz rám otársam hogy "nem ugy volt hogy el akarsz szökni?" azt végülis nem sikerült meglépni mert tul hangosan röhögtem :Đ
sulis farsang 1 hete volt szombaton és kötelező lett volna el menni nah én nem mentem min meglepő XD így jártak nem fogok ott rohadni 1 szombati napon a suliszarjában

egyéb:
bnömmel szerdán elmentünk pinpongozni faluházba voltunk össz vissz 5en a többiek 1 másik teremben gépeztek mi meg "pinpongoztunk" nah jah csak az volt a kár hogy nem tudtunk de a végére már jól ment vágó deszkával is mert az ütők eltörtek
nah meg mikor bnöm ráterült a pinyó asztalra az meg összedölt rá a lábamra olyan boldog voltam és olyan szép piros csík van a lábamon most
körmömre rá lett festve hogy Alíz feketére pirossal és szép másikra meg nem soká az lessz hogy szív-G-C-szív csak arra meg piros alapon feketével fő a változatosság
sztem más nincs asszem ha igen majd leirom vmikor
nah sziasztok[center]
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 27, 2009 11:18 pm

ujra itt vok hát a héten történt jó pár hülyeség nem hiába itt a tavasz amit nagyon szeretek angel ovodások vmikor kint voltak az udvaron mi meg oda mentünk pá otársammal mert tesók meg jót lehet rajtuk röhögni olyanokat taknyolnak a kis szemetek "véletlen". párszor elzavartak is onnan a héten 1x mentek be én meg állok a Sánta róka(ovonó) mögött és kiabálom be a tömegbe hogy CSAK VIDÁMAN és vazze a Sánta róka akart kiosztani! hogyé n iskolás vok ott a helyem wazze nem ott voltam suli udvar Shocked Very Happy Rolling Eyes :Đ pizdo!!! öhmm mi volt még?! jah töriből ujjab 5ös :Đ nah ki a király???? puszta véletlen volt am mert amit átolvastam szünetbe azt kérdezte hehe jó volt. ma éneken nem volt a félosztálynak cucca ezért 3asával ültünk, én dani bence nah jah szétröhögtem a fejem az első padban tnő nem értette mi a szitu mert vmi olyat kelett volna énekelni asszem hogy "szellő kél" fiuk mit énekelnek? szellő kék wazze ezek frankón megjegyzik amit 1x mondtam hogy a rokonságuknak a kedvencét hivják szellőnek XD
jah hányás forever mert hát aki nem akar tesizni az hányik "véletlen" XP

ma neki áltam pucolni a manót ránézésre aranyos barátságos kis poninak tünik de ha vki neki áll megpucolni és tul éli kapásból nem igy fogja gondolni! mint ha bordánvágtak volna baszott erősen ugy fájt meg még mindig kicsit Rolling Eyes olyat rá vágtam angel vezetőszárral hogy akadna meg a torkán a zab. jah és "kedves imádott" Heidit meg Razimot a gazdája elcseréli 1 fakóra áhh már várom azt a Negrót mert szép láttam róla képet és nagyon szép Heidit meg Razimot senkise sajnálja mert ők bunkók de várjunk csak ha nem lessz bunkó akkor kit fogunk a karámba dobálni kavicsal és kit hajtunk??????????? áhh akkor nem lessz kit hajtani Surprised ohh de sz*r!!!
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 28, 2009 11:57 pm

ma is itt vok mert ma nincs tulzottann jó kedvem kissé kiakadtam
1. ott volt loviba az a csaj akinek elvileg a Benji volt a kedvence a ribanca azt se kérdezte meg hogy hol van.... nah szal nagy kedvenc lehetett
2. loviba másik csaj beszolt hogy a Baltazár az ő férjecskéje volt -.-""" nem ment fel bennem a pumpa kicsit sem áhh végülis pont az a csicska majom nem foglalkozott a picimmel aki ezt mondta szal Balatazár az én férjem akárki akármit is mond ő az én kis husom
3. Alízt kivitték terepre 1 faszi ment rajta lehet hogy jól bánt vele de nem kimélte mert tökre levolt izzadva ami Alíznál nem könnyü elérni
4. hozák a Heidi meg a Razim helyett a lovat a fakót a Negrót(jó hülye név) mindenki oda van érte hogy jaj de szép jaj de édes stb. 2 hónap ráun mindenki akkor meg már csak az lessz hogy szép azt csá -.-

most meg nicns semmien kedvem mert unom magam és akkor unalom van
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2009 11:52 pm

nah visszatértem kemény 1 hónap után? ügyes vok
szal azóta nem jött meg az eszem :Đ és fu bazd Cintinek volt szülnapja loviba hát mit ne mondjak "élveztem" legalább ettem tortát és szőrén mentem Alízon bár az mondjuk nagyon érdekelt hogy a kishülye lány mit pofázhatott rólam..... de leszarom én Raj vok ő meg csicskaribanc XD
szal ugye fejlemény hogy fekete lessz a hajam, tegnap vettem a festéket nah elég érdekes volt mert elmentem cserszegre onnan mentem keszthelyre vettem a lovasboltba Alíznak nyalósót csupán 5kilósat szal a táskám jó sulyban volt, utána volt olyan másfél órám a buszig mebentem a rossmannba megvettem a festéket hírtelen felindulásból XD elmentem al állómásra onnan vissza abba buszmegbe ahol lekéstem a buszt onnan elmentem 1 másikba ott a busz érkezése elött 10 percel megjelent Tibi bá' ugye neki passat-ja van nekem meg 1 qva ikaruszom lett volna XD szal elmentem vele loviba ott szokásos Alíz kényeztetése és góóóóó haza itthol meg szokásos, hétre a program hogy holnap holnap után nem megyek lovardába szal holnap sztem hajfestés ^^ holnapután meg fociedzés szal vissza a régi "bandához" haverokhoz mert jövőre nem lessz ilyen és most picit velük is foglalkozom ^^ aki nem érti meg az "lúzer"
Szal cserszegi suliba nagyon szeretnek mindig meghívnak cigizni reziben csak baszni...... azé a kettő között van külömbség. Ma suliba jodamamát (föcitnő) idegeltük rohadjon meg ugy kimentem csengőszó után az osztályból én vok 151 cm ő meg lehet 149 kb és így vezeti a szuzukiját! ami elégérdekes....... sztem ha felfelé kinyujtaná a kezét nem bizti hogy elérné a kocsi tetejét.... XD
jah volt védőnői geci azon az össz 4 lány bent volt utána megkaptuk az 5ik órát jóformán jukasnak igy leléptunk hozzánk vissza már szenyóval és kólával mentünk XD azt jól megzabáltam lementem éthordóért aranygaluska volt O.O azt zabáltam azt megjött a többi fiu nah amien szépen pislogtak azok a buzik megkapták jah én villával ettem ők meg kézzel.... a leves is elfogyott....... XD azt is én kanállal ettem azt az ákos itta hülye gyerek.....
irodalomból kaptam 5öst, meg tesiből is kaptam 5öst, meg multkor lealáztam kötélmászásba 1 "menő" gyereket aki iszlám sállal a nyakában mászkál XD németből fogalmazásokat irunk és arra kaptam 4est tiszta jó vok, nah meg most a legjobb barátről kell irni fogalmazást én meg nem tudtam kiről irjak irtam Zombie-ról XD hajszinhez beirtam hogy változó (má' bocs) XD kezdem megszeretni ezt a hülye nyelvet de már csak poénból is mert tanárnő elégedett velem én meg szarok az egészre XD
jah ma megyek be éthordómért ovónő a Sántaróka (szembeszomszéd) kiabál utánam hogy öcsém beteg stb. vigyem haza! mondom oké talán anyu othol van már nah jah szép is lett volna nem volt ithol, jah ovónők nekiálták magyarázni hogy nehadjam ám othol a gyereket bazd meg a lázas hülye dög 3 éves gyereket nem hagyom othol -.-""" frankón hülyének nézik az embert ugy szerettem volna bepofázni annak a 2 dögnek hogy ennyire nem nézhetnek hülyének a gecik......... elkapott az ideg roham, ithol lefektettem aludni a gyereket gépeztem rendetraktam mivel lovardába ugye nem tudtam elmenni ezért lehívtam bnőmet azza hülyültünk megközben megkivántam a palacsintát ( nem, nem vagyok terhes) és nekiáltam gyártani, bnöm is evett szal holnap megdicsérhet az osztályban hogy mien konyhatündér vok. angel

jah meg lovardába jött 2 ló akik ott születtek csak a szomszéd megvettte és most visszavásárolták..... és lol bnöm mondja hogy zárjam be a szekrényén a lakatot oké bezárom hülyelánynak utána eszébejut hogy a kulcs a szekrényben maradt.... segáz van pót kulcsa XD és gyurcsány feri lemond!!!!!!!!!!!!! végre!!!!!!!!! XD ezt muszály volt.
nah ennyi mostanra megprobálok sürübben irni XD

nah byebye
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2009 10:52 pm

jó volt ez a nap teccett, bár az nem mikor haveromék lebuktak mert cigiztek..... de segáz
voltam itt is ott is és bassza meg combom meghalt...... ne gugolhassatok mindig mert izomláz.......
nah szal holnap belesszfestve a hajam Razz és bnöm csinálja lol és most megyek
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 27, 2009 11:40 pm

baxa meg elment a jó kedvem 1 emberke miatt pedig egész nap happy voltam még matekon is!!!!!!! dupla tesi volt telefon betyárkodással Very Happy tecnikán haverral szórakoztunk csücsörített én meg szájba vágtam 1 frissenfestett vörös "tető"-vel és vörös lett a szája ezért a kezembe kente XD fekete a hajam már ahol XD nem érdekel nekem így teccik akinek meg nem az mennyen a sunyiba főleg ha nem hisz a tv maciban XD és bnömmel voltam egész délután azt este krumplit sütöttünk vagyis hát odaégettük az olajat Embarassed segáz mamája nem vette észre késöbb
sztem ennyi volt a ma lényege
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2009 1:56 am

hát ma életem eddigi legszebb teremtményét láttam kinai csávó Alízon......... fuhúúúúúúúú bazz kinainémetországbanélőkicsitmagyarulbeszélő kb 16 éves normális öltözködésü kölök jujjj nagyon tetszett hasonló mint az alkonyatban az eric XD
nah husvét vasárnap voltunk rokonnál kocsi ott is maradt mert szarrá ment benne vmi így 8ra haza értünk.... 6kor indultunk szal nopara szarrá csípkedtek a szunyogok is mert hülye Kenyér a fűben ülve sztrájkolt. ma 1 locsólóhoz sem volt szerencsém angel kerültem is őket rendesen Razz nem azért vok hogy büdös legyek XD
akkor 1 kis negativ cuccos is: van 1 ribi loviba aki vasárnap délelött jár és kedvence az Alíz Rolling Eyes "kedvenc" max 5x ült
rajta, és a sörényét undorítóan finja be a kis ribi bnöjével akit még multkor én védtem meg a Réka elött, már bánom és a Rékának tényleg igaza volt.... szal a Réka kedvencét basztatják meg az enyémet és akkor még mi kophatunk le a lovakról.... azé' vicces mert hetente 4x minimum ot vunk a lovaknál és gondozzuk őket jó formán ilyen lovász feelinges a dolog és akkor ő méltóság encik Rolling Eyes 2 hetente ha lejár akkor foglalkozik velük bár még nem láttam mit csinált de jók a besugoim így legközelebb ha megy én tuti ott leszek és szépen elküldöm az Alíztól a Kínaiak még molesztálhatják de ez a kis imódög nem szal azé' jó fej vok
szal kedden vagyis ma megyek táborba nem igazán szeretnék lefeküdni mert tönkre megy a hajam nah jó nem azért hanem mert csak nincs kedvem aludni Razz regel majd meg bánom am tök jó hogy fogalmam sincs mit kéne igazán vinni mert a papirt elkevertem XD szal azé jó hogy a kisérőtanár írt iwiwre hogy hányra kell menni
ma jön loviba a kovács szal végre rendbe rakják a lovak patáját mert van némeik akinek otronbán nagy és csúnya :S
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 2:39 pm

HAZA ÉRTEM Very Happy qva jó tábor volt!!!!!! szal 2 nikivel voltam 1 szobába olyan takaróm volt ami nem melegített semmit kivülről neki döltem a ház falnak és belül a tükör majdnem leesett a falról XD szal jó hely
kedd: hát első tura fel menni a kopasz hegyre fárasztó volt rendesen meg meleg is volt de a gyerek aki vezetett minket az is követi a divatot XD kockás öv... répa gatya.... szürke felső... de ugí ahogy jól nézett ki....... Rolling Eyes meg kisért minket a kutya palota pincsi korcs szal nem tom mien fajta de tök8 mert majdnem meghalt 1 németjuhásznak köszönhetően aki ugy tépte rázta mint a rongybabát mi meg nézzük kiabálunk szidjuk a gazdát kutyát kövekkel dobáljuk a kutyát szal érdekes volt de jól van a kutya Very Happy
szerda: kőtenger oda felé láttam 6 lovat azt is min. 20 méterről...... jah meg lovas poló pálya qva nagy! meg lószállítót nem jellemezném mert ilyen kamionos volt és rohadt nagy
csütörtök: legjobb nap volt, mentünk szomszéd faluba visszafelé eltévedtünk de találtunk vmi bánya tavat és miért ne térdig belementünk jah vagy úgy 8 fiu meg én szal a hülyék XD tök jó volt farmerem seggig ázott igaz feltürtem de hát aki a fiukkal van....... Rolling Eyes az kicsit meg bánja XD délután mentünk a teódóra kúthoz ahonnan loptam 2 liter vizet mert finom jah csak a víz a hátamon landolt mert hát belém kötöttek..... asszem nah mind1 hülye gyerekkel baromkodtunk ő leakart köpni én meg őt locsólni szal az lett hogy engem locsól + utóhúsvét, éjjel felmentünk a kopaszhegyre megint tök jó volt mert jött pár fostalicska mi meg ott rémsztorikat mondtunk és út közben dobáltuk a bokrokat kővel mintha lenne ott vmi
oda jött a 2 niki is nem tom minek mert úgy volt hogy 2 másik lány jön de azok még se ezek meg meghalották és kapásból ők is Rolling Eyes Rolling Eyes tanárúr mondott sztorit ami igaz és itt nálunk a faluba történt és geccire lol volt, meg hogy a nikiket 1 késes alak leszurná milenne hát hagynánk XD utána ezzel basztattuk őket mert ők voltak az utcsó elöttiek a sorban mi meg utcsók és mi szopathatjuk a többieket ők meg nyomik angel
péntek: hát gyorsabban hazaértünk mint gondoltuk....... Very Happy de ez jó bent a városban vettem lovagló pálcát mert nem tom csak úgy hogy legyen oda adtam a bencének ráhúzott 1 rohadt nagyot a niki picsájára........ szal jó volt XD
a koszt az tűrhető volt bár a tegnapi vacsi virsli hát rohadjanak meg vele Razz
képek lesznek sztem tuti és most megyek Alíz-hoz mert kurvára hiányzik
byebye
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 9:53 pm

nah gyerekek ez a napot ugy jellemezném hogy le a cigányokkal!!!! már amelyikkel angel
szal lovarda minden tök jó volt mikor megnem jelent 1 bizonyos lány aki oda jár és nem birjuk a fejét nah annak este jött az anyja meg családja vagy mi a tököm szal a cigányvérü famili Rolling Eyes gáz hogy ha a csajnak vmi baja van akkor anyucit hivja Rolling Eyes fullrészeg szal anyucikája neki álll ENGEM kioktatni hogy én mien jogon mertem elküldeni a legjobb bnöjének a lányát myvipen a sunyiba a képeimtől, miaz hogy az én adatlapomra ir kommentárt? én se irtam az ővéhez akkor ő se az enyémhez meg ha jól tom nincs kiirva hogy "kommit plíííz" szal lol ls miattam nem jár a csaj lovardába.... hát istenem tőlem függjön az hogy a mocsokja jár-e vagy sem? nem értem de most tényleg Shocked
meg hogy én teszek megjegyzéseket az ő lányára? teszek de nem a pofájába és nem ugy hogy tudja szal ezt jól ki kamuzta a picilánya, meg hogy rám néz és majdnem elhánnya magát... kérem szépen azért nézek ki úgy ahogy mert én csinálok is vlamit meg szoktam-e tükörbe nézni? naponta fél órát töltök ott de azé igen szoktam XD még ha szénázás után meg lovaglás után nem is úgy tünik szal ő baja hogy elhánnya magát de ha féltékeny rám az ő kis lánya akkor az aszt jelenti hogy valamit nagyon jól csinálok meg ronda vok? hát kérem szépen nem látta a tábort hogy hogyan turázgattunk XD kéz a kézben XD angel
jah meg a kezembe volt az üccsim és mikor már nem tudtam vissztartani a röhögést ittam XD Kenyér vonás sorry mert CSAK VIDÁMAN xD jah meg holnap eszél velünk az oktató hát ha nekem nem teccik a dolog megyek másik lovardába
ez van nem függök senkihez sem annyira sirnék 1 hét depi de tul lennék rajtuk vagy nem angel Smile love
hazafelé buszmegben látom macska fekszik az úton oda megyek ciiccc cicc szolitgatom nem kel fel mondom oda ugrok mellé semmi látom macska megvan dögölve nah mondom jól van ám lett volna 1 geci dög akit elzavarhatok de az is halott
am semmi különös jól vok röhögök rendesen
Vissza az elejére Go down
felkilos
Admin
Admin
felkilos


Hozzászólások száma : 133
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 22.

Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 12, 2009 8:52 pm

rég irtam és azóta változtak a tény állások

szal mostanra teljesen vissza vok szokva loviba csak éppen 1 gáz van: Alízt eladták és vasárnap hajnalban elviszik (hülye barom német hazament hogy jön vissza után futóval stb. és addig Alíz meg bent poshadhatna a bokszban ha nem vok én szal én meg kiviszem legeltetni stb.) szal qva jó pénteken totál depi voltam S: ennek következménye képp megfáztam nah igen nem kelett volna vmi üzemnél mezitláb rohangálni Razz k*csög német el akarta vinni a kötőfékemet is amit én eltettem a szekrényembe és csak akkor van használva mikor előveszem, nem halnék bele abba az 1400 ft-be de kell 1 emlék Alízról szal pofa lapos mindenkinek. a gazda most jobban félti az Alízt mint eddig és kérdezem kivihetem-e legelni erre mondja hogy viggyázzak rá -.-"" istenem eddig is mindig vigyázok rá Rolling Eyes
suli: megjöttek a ballagási meghívók okos bnöm elis számolta így most vki naon szopik és ahogy ezt most ide leirtam kiis jelentkezett msn-ről xd, lehet megkell majd keresnem a sziholóhust mert ofőm hülye én meg a fiukkal baromkodtam igy szal ha a nő hülye akkor most azt hiheti hogy világ fájdalmam és depresszióm van XD angel és őőőőőőőő mittom én még mivan abba a lepra telepbe jah hétfő volt fotozás tabló kép hát a mosolygás nem áll jól silent Razz lol!
de a nyakkendő tecett ami az enyim Very Happy
hétvégén 12 km séta utána meg még lovi szal nincs már km hiányom
meg tanultam cigány kereket csinálni kell hozzá 1 bogdán meg 1 szuzuki és kész XD nah nem ám

sztem lényegében ennyi lenn
ui: mulnia muszáLY és a Jánost így kell irni: LYános
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenyérke blogja vagy mije   Kenyérke blogja vagy mije - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kenyérke blogja vagy mije
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tiamo love :: Blogol.Tiamo.com-
Ugrás: